Zip

Chovný pes

Rodokmen

Jelikož Zipík přibyl do naší smečky teprve nedávno, tak toho o něm zatím moc napsat nemůžu. Narodil se 31. 8. 2005 v Pečkách a po dlouhém dohadování mezi dvounožci naší smečky nakonec doputoval k nám. Je to vlastně náš první opravdu flekatý strakáč.

Jelikož je to celkem roztomilé štěňátko, to jsme si aspoň mysleli, tak se stal velice rychle miláčkem davů, pro které bude s velkou radostí hrát kdejakou komedii (nejčastějąím tématem je "Podívejte, jaký jsem chudáček, Auuuu"), jen aby si ho někdo všiml a pomazlil ho. Jinak je to ale pěkné kvítko, což záhy zjistili i "kluci" a celkem dlouho se před ním schovávali..... To už se ale ve společné boudě dá praktikovat dost těžko, takže ho i velcí chlupáči vzali na milost.

Zipánek řádí večer co večer a den co den jako černá ruka, jeho žravost je naprosto neskutečná, nebo má prostě jenom hlad? No, to by potom omlouvalo žraní pantoflů, hlíny z květináče, obalů od čehokoli, peněz, ponožek a bot, Trappera a dalších psů… Co mě na něm ale opravdu děsí, že od prvního dne, co je u nás používá hlavu, tím nemyslím jenom tlamu na baštění, ale hlavně mozek!!! Je neskutečně mazaný a taky samostatný, paličatý a urážlivý. A to je na malé štěně celkem vražedná kombinace, nezdá se vám ? Jenže, Zipe, já to nevzdám!!!

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: