Dogtrekking

Autory některých fotek zde uveřejněných jsou Zavisse (www.zavisse.wz.cz) a sportteam.mushing.cz

Výsledky dogtrek

2003 - 2006

Bludný pes Prachov

14.11.2009

Dost bylo parkurů, dost bylo školy. Sezónu jsme se rozhodli ukončit v Prachovských skalách na trekařsko-orienťácké akci Bludný pes, kterou pořádal 14.11. Honza Prášil. Bylo to naprosto úžasné!

Beagle trek 2009

3.10.2009

První víkend v říjnu, jsme opět pořádali, troufám si říct, již tradiční bíglí trek:), letos bohužel dominovala jiná plemena, ale věřím, že se to příští rok zase změní.

Beagle trek 2008

4.10.2007, Janik

Letošní ročník treku byl plný novinek: opět jsme změnili místo působení, tentokrát jsme sídlili na psí akci v naprosto luxusním hotelu, taky byla prvně připojena kategorie krátkosrstých kolií.

Beagle trek 2007

28.-30.9.2007, Janik

Po stopách Bennyho

Zveme Vás na klasický dogtrekking na 90km, který pořádáme v naší malebné krajině Semilska.

Stopou strejdy Šeráka 2007

5.-8.5.2007, Zip

Ten den to bylo nějak jinak. Začalo to tím, že se se mnou šel projít páníček místo paničky. A pak to pokračovalo. Páníček vyjel s naším nafukovacím autíčkem a oba tam začali skládat spoustu věcí. Dávali jsme s Traperkem pozor, a tak jsem dobře viděl, že nám tam dali i polštáře z pelíšků. To už jsem věděl, že někam pojedeme.

Beagle trek 2006

1.10.2006, Janik

Na začátku října bylo ještě naštěstí krásné babí léto, takže nic nebránílo tomu, aby se bezmála 40 pejsků procházelo po okolí Železného Brodu na 2. ročníku beagletreku Pojizeřím za sluncem.

Fryąták 2006

11. - 13.8. 2006, Janik

Na začátku srpna jsme se zase po dlouhé době vydali na trek, byl to trošku zvláštní pocit jet prvně bez Benouška, ale život je holt takový. Páníček s Trapíkem se šli projít na long a mamuška šla provětrat Zipa na jeho první mid, já jsem tím pádem byla bez hafíka.

Kruąné hory 2006

Zachyceno amatérskou fotografkou Naďou

Oderský puchýř 2005

15. - 18.9. 2005, Janik

Po Šlapanicích sice potřebovaly moje nohy trochu delší dobu k regeneraci, ale to nebyl ten důvod, proč jsme se neúčastnili Fryštáku, bohužel ani jeden pejsek nebyl fit, takže jsme zařadili na náš termínový kalendář až Odry, jinými slovy – zase se budeme trmácet přes celou republiku, ach jo. Přísahám, že tentokrát máme snahu stihnout aspoň část meetingu, ale všechno se proti nám jako obvykle spiklo, takže zase nic no…

Šlapanický vlk 2005

9. - 12.6. 2005, Janik

Nevím, co nás to letos napadlo, ale prvně v životě vyrážíme na trek do Šlapanic. Já si kvůli tomu musím rozvrhnout zkoušky, mámu ve škole milovali, protože dávala daleko méně písemek na konci roku, aby to stihla opravit. Prostě pohoda.

Kruąnohorský dogtrekking 2005

14. - 17.4. 2005, Janik

Duben, zima už je pryč, na řadě jsou zase treky… Duben, na řadě jsou zase treky, ale zima to nepochopila. Která z těchto dvou variant je správná?
Prostě a jednoduše, letošní první akce v Kruškách byla tady a já se na ní nesmírně těšila, ačkoli sněhu bylo celkem dost a mě prvně čekala šílená přeprava typu Brno – Semily – Jirkov za jeden den. Vlaky nezklamaly a byly zpožděné, ale co, trocha nervů navíc nikdy neuškodí. Přijíždím kupodivu dřív než máma přichází ze školy, takže stihnu vysypat svůj školní batoh, přeměnit ho na batoh trekařský a zabalit pejskům. Máma přibíhá se smrtí v očích a nervy v kýblu o něco déle a za typické pohody opět nestíháme.

Osamělý vlk 2004

Abych pravdu řekla, tak už si ani nepamatuju, jestli jsem se na tuhle akci těšila nebo ne, pro Trappera to totiž byl návrat po docela ošklivém zranění. Každopádně jsme se přihlásili opět na poslední chvíli, jak máme ve zvyku. Až nás jednou někam nevezmou, to se budeme divit.
Jelikož Michala trek na jaře nadchnul, tak se chtěl taky zúčastnit, ale to byl trochu problém, ať počítám jak počítám, tak jsme 3 a máme jenom 2 psy. Nakonec jsme si půjčili jednoho gaučového knírače Britta. Jediný háček byl v tom, že Britt a Trapper se ze srdce nenávidí a jedeme společně naším autíčkem, jinak pohoda.

Krušnohorský dogtrekking 2004

16. - 18.4. 2004, Janik

Loni jsem prvně okusila spolu se svými psy a mámou atmosféru na trekařských závodech a možná i skvělý úspěch na Vysočině, ale hlavně samotná myšlenka těchto závodů nás natolik nadchla, že jsme se rozhodli letos v tomto šílenství pokračovat.
Cestovali jsme hned na první letošní trek v Jirkově 16.- 18. 4. i když v poněkud obměněné sestavě: já a Benny a adoptovali jsme ještě Michala, aby se prošel s Trapem.

Osamělý vlk 2003

25. - 28. 9. 2003, Janik

Před 3 roky se prvně do naší republiky dostal nový sport DOG-TREKKING, který si získává stále více příznivců. I mně začalo být na parkurech agility trochu těsno a pohrávala jsem si s myšlenkou, že se obdobné akce, považované většinou lidí za šílenost, zúčastním. Podařilo se mi to až v září 2003 a tím podnikem nebylo nic menšího než mezinárodní mistrovství konané ve dnech 25. - 28. září na Třech Studních (Vysočina). Vyrazili jsme nakonec ve složení já + Trapper ( kategorie DTW1) a mamka + Benny ( kategorie DTW2), podpůrný tým nám dělal táta, který se dostavil do základního tábora s dvoudenním zpožděním.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: