Další sporty, zkoušky a jiné akce

Další sporty děláme převážně rekreačně. Pokud máme chuť, vyjedeme si zazávodit na některé zajímavé akce.

Výsledky - triatlon

2003 - 2009

Víkend s canisterapií

24.-25.4.2010

Taky někdy máte pocit, že jestli na chvíli nezpomalíte a nebo rovnou nezastavíte, tak vás to všechno jednou semele? Tak přesně tenhle pocit mě zastihl v dubnu. Dlouho jsem se rozhodovala, jestli jet do Jičína na agility (mimochodem prý krásné závody) a nebo sjet do Dvora (www.psipac.ic.cz) a pokusit se tam s klukama složit canisterapeutické zkoušky.

Canicross Radíkov

27.-28.3.2010

Poslední březnový víkend jsem se nakonec sama vypravila přes půl republiky, abych prvně okusila krásy canicrossu. Opravdu nevím, proč holky nejely, jejich argument, že nemají natrénováno, byl opravdu směšný, já od loňské operace kolene neběhala, takže jsem jela s tím, že uběhnu na rovině cca 5 km a víc ani ťuk.

Speciální výstava Chotěboř

12.9.2009

Na táboře se občas dějí věci, člověk pozná nové lidi a nechá se inspirovat a vyhecovat k naprostým blbostem. Za jednu z nich jsem považovala i Zipovu účast na speciálce, hlavně mi to tedy přišlo šílené, když jsem ho nakládala v 5 ráno do vlaku, abych ho v Chlumci předala Věrce a ta ho následně předala Radimovi, coby handlerovi.

Zkouška BH

9.8.2009

Jelikož žijeme jen jednou, tak toho člověk musí stihnout někdy opravdu hodně:-). Z tábora jsem přijela cca v 10 večer a druhý den mě čekala svatba mé úžasné kamarádky Verči, kterou jsem si nemohla nechat ujít. Je vám asi jasné, jak vypadá člověk, který nejdřív pořádá dvoudenní závody a pak spí týden se psama.

Strakaté komando

2.-7.8.2009

Dlouho jsem nevěděla, jestli tábor jo nebo ne, po přemlouvání, kterého se mi dostalo od pár lidí, jsem se rozhodla, že teda jo, i když letos trochu jinak, než roky minulé, a rozhodně toho nelituju. Sešla se skvělá parta lidí a strávili jsme společně neopakovatelný i když pro mě osobně velmi náročný týden. Zázemím nám tentokrát byl cvičák ve Staré Pace.

Trénink obedience

18.4.2009

V té záplavě akcí ze začátku roku jsem úplně zapomněla na naše první seznámení s obedience. V půlce dubna jsme si pozvali Marušku Vágenknechtovou, která je aktivní závodnící a zároven rozhodčí v tomto pro mě zcela novém sportu, aby nás tak trochu zasvětila do tajů obedience.

Zkouška ZPU1

16.5.2009

Vždycky jsem nadávala na ty, co se připravují na zkoušky na poslední chvíli, vždycky jsem byla mezi nima, tak jsem se letos rozhodla, že to zkusím jinak, rovnou bez přípravy:-D. 16. května jsme tedy nastoupili na ZPU1, rozhodčím byl pan Rudolf Baudyš.

Krytí Fredie Německo

6.-7.4.2009

Dovolím si jeden zcela off-topic, ale byl to tak silný zážitek, že prostě musím. Asi jsem fakt cvok! V zimě na výstavě jsem Nadě slíbila, že když mi vystaví Zipa, tak s ní pojedu na krytí do Německa, protože jsem jazykově vybavená a ona potřebuje tlumočníka, i souhlasila jsem:-). Den D nastal, v pondělí 6.4. ve 4:30 ráno, tedy po šíleném víkendu, kdy jsem oba dny byla na závodech.

Závody dle ZZO Horka

5.4.2009

Den před Semilskou blechou a mým zmrzačením jsme jen tak pro srandu vyrazili na závody dle ZZO do Horek u Staré Paky. Vzhledem k tomu, že jsme v podstatě necvičili, tak bylo jasné, že výsledky nebudou nikterak úžasné. Startovala jsem se 3 psy - Trapí nastoupil v kategorii veteránů, Zip v otevřené, jelikož už má zcela omylem nějakou tu zkoušku, a do nadějí pro psy bez zkoušky jsem přihlásila na otrkání Ízu (RR), kterou mám na výcvik.

2x CACIB Brno

7.-8.2.2009

Tak jsem se zase jednou rozhodla, že Zipa vytáhnu na nějakou tu výstavu a proč ne zrovna do Brna, když tam jsou zajímaví rozhodčí, mám kde bydlet a docela dobře se tam dostanu. Bohužel jsem kvůli výstavě musela zrušit závody Opsion, které se na tento termín přesunuly, ale co se dalo dělat.

Železný pes

srpen 2008, Janik

Do Sadské jsem se sice chystala, ale jelikož jsem nebyla úplně fit, tak jsem to nakonec vzdala a jela jenom jako podpůrný tým. Více o této akci na beaglewebu. Když už jsme nezávodili, tak jsem si aspoň užívala půjčeného foťáku. Fotečky tady http://janiksmudla.rajce.idnes.cz/Zelezny_pes_2008/

Strakaté komando 2008

srpen 2008, Janik

Bíglí táboření.

Železný psovod

srpen 2008, Janik

Letos jsme se stali čekateli ZBK LK, a tak jsem se rozhodla, že když zatím nemáme na jinou zkoušku, tak zkusíme splnit alespoň VZ1, vyrazili jsme tedy spolu s Honzou a Tobískem do Stéblové, kde se celá tato akce konala.

Mimoň - plochy,sutiny

14.6.2008, Janik

Po dlouhé době se mi zase jednou podařilo vyrazit na záchranařinu, tentokrát se vše odehrávalo v Mimoni na letišti.

O pohár Prachovských skal

24.5.2008, Janik

Když už jsme se nevešli na startovku do Litoměřic, rozhodla jsem se, že zahálet rozhodně nebudeme, a tak jsem přihlásila Zipa 24.5. na naše první a asi i poslední oficiální závody v poslušnosti do Jičína.

Hlavenecký cross 2007

říjen 2007, Janik

Poslední událost loňského roku, na kterou jsem zapomněla, byl Bářin cross týden po treku....

HROB 2007

říjen 2007, Janik

Je mi zcela jasné, jak se většina z vás, co mě znají, nebo aspoň registrují moje téměř pravidelné pozdní příjezdy na ty či ony závody, protože jsem prostě nemohla najít cvičák, baví při představě mé osoby na orientačním běhu .....

Zkouška ZZO

říjen 2007

Asi jako každý máme i my postupné cíle, další metou pro nás po jarních ZOPkách byla zkouška ZZO.

Strakaté komando 2007

18.8.2007

Bíglí tábor

Zkouška BZH

4.8.2007

Zip složil povinnou loveckou zkoušku.

MV Brno

23.6.2007

Rozhodčí pan Ken Burgess (GB): nice head, lovely neck and shoulders, good bone, nice front quarters, good level topline, very free movement, covers the ground.
Zip získal ocenění výborný 2 .

OV Buchlovice

9.6.2007

Rozhodčí pan Jaromír Dostál: skus úplný nůžkový, oko hnědé, 41cm, typický mohutný pes, mohutná hlava, dobře nasazené ucho, správné úhlení, korektní v pohybu. Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz . .

Zip má ZOP

27.5.2007

A je to tady 27.5. 15:00, se Zipem nastupujeme ke svým prvním zkouškám, to bude ostuda.

MV Litoměřice

19.5.2007

Rozhodčí paní Lenka Frnčová: téměř dvouletý, silný pes, 42 cm. Silná hlava, chrup a skus nelze posoudit vlivem úrazu. Mírně delšího formátu, korektní horní i dolní linie, velmi dobré úhlení vpředu i vzadu, typický pohyb, standardní osrstěni. Velmi dobrý 3 .

Neposedné blechy

14.4.2007

Jelikož se termín ZOPek, i přes jejich posunutí nezadržitelně blíží, rozhodli jsme se u nás na cvičáku uspořádat takové menší neoficiální závody v poslušnosti ....

KV Olomouc

13.1.2007

Rozhodčí Anna Krejzková: výborně stavěný tric. pes, typická hlava, mírně nedobarvený nos, výborná horní i spodní linie, pohybuje se dlouhým krokem, správná úhlení končetin - výborný 1, CAC, BOS

MV České Budějovice

7.10.2006

Rozhodčí Anna Krejzková: roční trikolorní pes, krásná samčí hlava s hnědým okem, dobrým krkem, s rovným pevným hřbetem, dobrá spodní linie, korektní úhlení, výborný pohyb, dlouhý krok, standardní osrstění - výborný 2

Hlavenecký cross

7.5.2006

První květnový víkend se konal snad nejkrásnějąí trek Stopou strejdy Šeráka a jelikož letos nemáme psy, tak se tentokrát do Jeseníků nejelo. Alespoň "malou" náplastí nám tak byl Hlavenecký beaglecros.

Železný pes 2005

3.9.2005, Sadská

Přinášíme zajímavé fotky ze závodu, výsledkovou listinu naleznete na stránkách pořadatele (www.zeleznypes.net)

Hlavenecký bikejöring a canicross

2004, 2005 Hlavenec

Dnes již tradiční bíglí jednodenní akce pořádaná Bárou a spol. v Hlaveneckém lese

Železný bígl

Populární bíglí triatlon.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: