Zkouška ZPU1 Semily

Vždycky jsem nadávala na ty, co se připravují na zkoušky na poslední chvíli, vždycky jsem byla mezi nima, tak jsem se letos rozhodla, že to zkusím jinak, rovnou bez přípravy:-D. 16. května jsme tedy nastoupili na ZPU1, rozhodčím byl pan Rudolf Baudyš.
Netuším, proč mě svatý Petr tak nemá rád, když potřebuju zimu na agility, tak je 30, když potřebuju vedro na poslušnost, tak je kosa a prší, navíc jsem ještě nemohla moc mluvit, takže o handicap víc.
Poslušnost jsme zahájili ukázkovým přivoláním a to byl asi poslední cvik ten den, co byl opravdu ukázkový, chůze byla strašná, ale on měl Zipek takovou radost, polohy jsme nějak ustáli, i když teda doteď nevím, jak se nám to vstaň povedlo. Štěkej nám opravdu problém nedělá, jen ten aportek mě nějak minul, Zíza pro něj vyběhl, dokonce ho i přinesl, jen mě zloduch na poslední chvíli minul, ale co už. Překážky jsme zvládli tak nějak letem agilitním světem a místo odloženého psa jsem měla pasoucí se sedící kozu, ale základní částí jsme tak nějak prolezli. Skupinovka byla ještě horší než úvod, netvrdím, že mám zvládnutého psa, ale byli tam i tací, kteří na tom byli ještě hůř, bohužel byli kolem nás, takže to podle toho taky vypadalo.
Stopu, tedy disciplínu nejtěžší, které jsem nevěnovala skoro žádnou pozornost, bohužel, jsme taky tak nějak ustáli. Konečný výsledek 128 Dobře a já jsem za to ráda.
Strašně bych chtěla poděkovat panu rozhodčímu nejen za sobotu, ale i za neděli, kdy pískal zbytek zkouškochtivců, byl fakt úžasný!

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: