Bíglí trénink Zdobín únor 2010

Jelikož jsme koncem roku 2009 rozjeli tréninky bíglů na zkoušky z poslušnosti v Praze a naskytla se tam i příležitost tréninků agility, které měly poměrně úspěch, rozhodla jsem se, že je škoda, aby východočeští bíglové neměli stejnou možnost si zatrénovat. Navíc pod vedením tak výborné trenérky, jakou je Jana Zemková, a v prostředí více než přátelském u Martina Vlka v hale ve Zdobíně (www.sweb.cz/osasnoopy).
Nakonec se nás tam sešla i přes mrazivé počasí v půlce února celkem slušná banda, včetně pár nestrakáčů, no a jali jsme se trénovat. Janča byla úžasná, měla s náma spoustu trpělivosti a hodně nám všem pomohla. Martin se navíc úkázal býti výborným kuchařem, a tak jsme dostali i skvělou polívku, která v mrazu přišla vhod opravdu všem, díky ještě jednou!
No a jak to šlo klukům? Lopuch se po pár měsících vynucené pauzy vrátil zpět na parkur. Byla to jedním slovem tragédie, neustále vnášel do agility své vlastní prvky a vymýšlel si vlastní parkury, protože on mě přece vůbec nepotřebuje, on to chápe nejlíp. Byla jsem v koncích a nakonec jsem ho nechala být - v rámci zachování duševního zdraví.
Na Zízu potřebuju stoprocentní koncentraci a pohodu, protože jinak to stojí za... No a to jsem jaksi taky zrovna neměla, takže i když se Zipánek snažil, bylo mu to úplně k prdu, protože panička holt nefungovala, ale i tak jsme si to užili.
Janče s Martinem patří velký dík!!!

Ilustrační video od Martiny Černé.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: