O pohár Nového světa 2

Na programu závodů, které pískal Zdeněk Spolek, byl kromě jumpingu, zkoušek a openu i závod štěňat a začátečníků, které se odehrávaly pod taktovkou Martiny Satinové a Danči Hoblové. Pro mě to znamenalo celkem novou zkušenost, přebíhaní mezi dvěma parkury a hlavně přepínání pozornosti z Trapa na Zipa.

Nejdřív proberu Zipánka. Mezi štěňátky se nám poměrně dařilo, a tak jsme v openu zvládli zaběhnout bezchybně v docela dobrém čase, takže naše vysněné první místo a zároveň 2. medaile naší kariéry. V jumpingu nás výrazně zbrzdily rozsypané paprikové brambůrky na trati, takže sice bez chyby, ale až 7. No snad se příště polepšíme.
Trapík doplatil v jumpingu na moji roztěkanost, pozornost jsem prostě v tom teple neudržela, tímto se mu tedy omlouvám za 14. místo a známku dobře. Ve zkoušce jsem sice jednou malinko zaváhala, ale nakonec stačilo i tempo, a tak jsme zase jednou (vlastně podruhé v životě) za bezchybný běh urvali vítězství. V openu se prakticky situace opakovala, tentokrát nám to dalo na 4. místo, jenom o 0,12 s na třetího.

Závody byly velice náročné především díky teplu a slunci, ale tak nějak jsme to přežili. Velkou radost nám udělala především závěrečná návštěva Zipkovy maminky Meggie s Komčou a jejich dvounohého doprovodu, který mě osvěžil meruňkami. Takže všem díky!

Za fotečky tentokrát vděčíme : www.sweb.cz/nocomment.zvicina www.foto.elsec.cz

 
     
 
     

 

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: