Agility soustředění 2006

Jsme se zúčastnili agi soustředění ve Dvoře. Vedla ho Hela Potfajová a určitě nejen ona vytvářela místní úžasnou atmosféru. Tentokrát se nám moc nedařilo. Opět jsem měla problém s pozornosti u dvou psů, ale snad se to časem zlepší. Zip je občas lehce říditelná neřízená střela, která mě občas na parkuru doslova přizabije, i když za tržnou ránu na noze mohou pouze nedokonalé kopačky. Máme před sebou ještě hodně dlouhou cestu k dokonalosti.
Trapík má stále stejný problém rychlost a stahovačky, no máme na čem pracovat, ale i přes nesnesitelné vedro se snažil makat, jak jen to šlo. Je to prostě andílek. Kromě agility se Zip naučil plavat v Labi, i Trapík si občas méně dobrovolně zaplaval, pást krávy a koně, neposlouchat a nadhánět zvěř a fenky, prostě těžká puberta. Trapper se naopak s koníky kamarádil víc, než bych chtěla, ale přežil to bez úrazu, nastěstí.

Moc velký dík patří celé partě ze Dvora, která tábor připravovala - Danča, Martin ... Alče, kterou si půjčovali z Jaroměře, Hele vypůjčené až ze Slovenska a všem zúčastněným, bez kterých by to prostě nebylo ono. Takže zase za rok!

Za fotečky tentokrát vděčíme : www.kokrik-niky.estranky.cz a www.sweb.cz/nocomment.zvicina

 
     
 
     

 
     
 
     

 

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: