Snow Bike Show Mladá Boleslav

První letošní závody i pro Zipka byly 20.4. v areálu Krásná louka v MB. Ze Semil jsme na oficiálky vyrazili ve složení já s Trapí a Zipem a Káťa s Maxem, na neoficiální závody, ale od nás dojela početná výprava. Tratě pro nás stavěl Petr Rybář a tentokrát opravdu tvořil.

Jumping byl plný stahovaček kolem bočnice, což Trapperek nesnáší a Zip neumí, takže bylo jasné, že výsledky nebudou nic moc a taky nebyly. Zip se disknul a běh opravdu nevypadal jako cílený běh po parkuru, Trapperek sice šel bez chyby, ale opravdu jenom šel, takže nakonec vyfasoval trestné za čas a skončil 10.
Jedničková zkouška mi zrovna moc jedničková nepřišla, bylo tam dost pastí a celkově to nebylo zrovna příjemné, měla jsem ale docela šok, že Zip běží správným směrem a zatáčí, takže jsem ho pro jistotu na parkuru několikrát ztratila a ve finále si nedala pozor na jediné místečko mezi tunely, takže DIS.
Trojková zkouška mi přišla proti jedničce trochu nepoměr, tak nějak to bylo "jednoduché" až na jedinou záludnost hned po startu, tu jsme zvládli! Trapper běžel moc pěkně, ale 3 překážky před koncem odpálil zónu na kladině, což mě rozhodilo natolik, že jsem se zapomněla a po chvíli chaotického běhání po čtyřech zbořila překážku, takže DIS. Kdyby sice v agility neplatí, ale kdybych to neudělala, tak jsme to vyhráli.

Open byl opět postaven tak, že mi příliš nesedl, takže se Zipem nás DIS neminul, Trapperek si, chudák, po mé gymnastice v předchozím běhu nebyl příliš jistý, co ode mě může čekat, takže řešil víc to, co by ho jinak nevyvedlo z míry, takže jedno odmítnutí a tr. body za čas pro nás znamenalo 5. místo.

Chuť jsme si aspoň malinko zlepšili na rovince, kterou si mohl zaběhnout, kdo chtěl. V kategorii medium zvítězil Zip, Trapper byl 3., co mě ale těší víc, že Zip zaběhl čas úplně nejlepší ze všech, tedy porazil i borderky .

Závody byly velmi pěkné a už se těšíme na podzim.

Fotky z celé akce.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: