Snoopyho pohár Dubenec, aneb když má rozhodčí dobrou náladu ....

Do Dubence už jezdíme v podstatě jako domů, je to tam moc fajn a hlavně tam máme moc dobré přátelé. Na tyhle závody jsem se těšila ani tak ne kvůli závodění, ale jako takovou malou sešlost. Závodit se mi nechtělo ani v nejmenším. Kluci hned ráno před odjezdem prohnali kolem nádraží dvě kuny, naštěstí se mi je podařilo odlovit dřív, než oni odlovili škodnou a jelo se. Do auta jsme se namáčkli 3 kousky dvounožců a 5 hafíků, docela sranda, když jsme dojeli do Hořic a zjistili, že je tam nemožně značená objížďka a že brutálně bloudíme, řehtali jsme se už na celé kolo, flekatí samozřejmě celou dobu měli tendenci pomáhat s řízením a navigací, a tak se nejspíš jednou usmáli dopravákovi do foťáku.

První se běžel jumping a ten den neskutečně příjemný Zdeněk Spolek postavil i docela příjemný jumping. Zip vybíhá dokonce správným směrem, nějak prošněrujeme slalom, který neumíme a běžíme dál. Nebýt jednoho kufrování po tunelu, tak jsem s tím během docela spokojená. Ale co docela spokojená. Zip prvně v životě něco doběhl a to hned bez chyby!!!!!
Celkově na 4. místě se známkou výborně! Když jsem si to přečetla na výsledkové tabuli málem jsem se sesunula. Trapíček běžel moc pěkně, na sebe i dost rychle, jen máme poslední dobou problémy s náběhy do slalomu, moc je netrénujeme, pravda mohla jsem tam Trapíka narvat stejně jako Zipa, ale chtěla jsem, aby si našel náběh sám, nepodařilo se, takže jedno odtmítnutí, ale i tak velmi pěkný běh. Zkouška MA1 byla bez slalomu, ale s kolem a houpačkou, což taky nejsou překážky, o kterých bych tvrdila, že je umíme. Problém byl v tom, že před naším během se opravovala kladina, Zip se tak stihnul rozkoukat a zamilovat, takže celý parkur byl v podstatě boj mezi mnou a tou fenkou u startu.
Myslím, že celkové dění při našem běhu nejlépe zhodnotil pan rozhodčí slovy:"Za tohle bych ho zabil.", takže diskvalifikace za 3 odmítnutí. Nikdy před tím bych si nemyslela, že budu řvát po psovi na parkuru DOWN, ale nic jiného mi nezbylo, býval by tam lítal hezky dlouho. MA3 nebyla tak špatná, ale jedna vada tu přeci jenom byla, začalo svítit sluníčko. Trapíček usoudil, že v tomhle hnusu se mu rozhodně běhat nechce, takže jsme to zase brali pližmo vpřed. Opět to byla bezchybná zkouška, ale zase s časovou ztrátou - 6VD.

Open byl opět velmi pěkný a běhavý. Zipeček taky usoudil, že je běhavý, protože tam opět běhal jak neřízená střela, půl parkuru na mě řval, ale jinak dobré, doběhli jsme se 2 odmítnutími a zastávkou u rozhodčího, s kterým se šel Zip opět mazlit. Vážně nevím, co s ním. Když jsem pak žádala rozhodčího v žertu, jestli by příště nemohl stát za páskou, že to nějak nezvládáme, jen se smál a konstatoval, že tam doběhl úplně rozzářený jako sluníčko s výrazem "strejdo pomazli". No hamtal po něm hezky dlouho, takže celkově jsme nasbírali hodně trestných za čas. Tuším, že jsme byli poslední, z těch co doběhli, ale doběhli jsme!!!
Trochu jsme si tak vylepšili bilanci dokončených a nedokončených běhů 2/6 .
Trapíčka musím pochválit, byl to strašně pěkný běh, jedna moje nejistota ho trochu zbrzdila při náběhu do slalomu a pak jsem si ještě na jednom místě špatně přečetla trať a zbytečně jsem mu to stížila, takže ho zpomalila, ale i tak to bylo za 5V s pěknou postupovkou. U Trapíka se mi hlavně v poslední době líbí ty čtyřtlapičkové sbíhané zóny na kladině.

Celkově to byli moc pěkné závody, všichni sršeli vtipem a pozitivní energií, v kantýně měli šopský salát, prostě paráda. Díky všem!

Autory fotek  jsou:

     
     
     
     

 

     
Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: