Rozkoš 26.5.2007

Den před ZOPkama jsme si s Julkou (Niky) a Trapíkem zajeli zaběhat na Rozkoš. Letošní rok opravdu nezvládám takticky. Když je zima, sedíme doma na zadku, když jsou vedra jedeme, když jsou parkury nic moc, mám hlášeného i Zipa a na pěkné parkury ho nepřihlásím. Snad se to zlepší. Tentokrát posuzovala a tvořila paní Glöcknerová. Parkury pěkné, vzdušné, běhavé.

Jumping: Moc pěkná trať, ale vytáhla jsem Trapperka moc pozdě z auta, takže na startu ještě docela spal, žádný div, že se hned do první překážky netrefil a praštil se do dost intimních partií. Není snad nic horšího než naštvaný bígl na parkuru, takže Trap doslova lezl a dával mi to pěkně sežrat, když se potom zcela záměrně disknul, jsem o tom přesvědčená, že to udělal zcela promyšleně, tak už jsme to nějak do toho cíle doplazili.
Zkouška A3 byla docela pěkná, teda kupodivu jsem si ji pamatovala, jen bylo zase vedro. Trapíček bez chyby, ale i tak obludné body za čas, takže 6 VD.
Open: Docela v pohodě, jsem přímo nadšena z nádherné sbíhané zóny na kladině, kterou Trapíček předvedl, ale i tak to tempo nebylo nic moc, celkově 4V, ale aspoň už jsem měla z toho běhu trochu lepší pocit.

Co říct na závěr, třeba se letos někdy rozběháme, ale obávám se, že dřív než v říjnu to nebude .

Autory fotek  jsou: www.sultanci.cz, a www.sweb.cz/nocomment.zvicina

     
     
     
     

 

     
Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: