Rozkoš 27.-28.5.2006

Na Rozkoš jsem ze Semil vyrazila jediná já s flekatým pokladem v doprovodu flekatého puberťáka. Naštěstí se mě ujali novosvětští bafani, takže byla pohoda.

 Jelikož páníček hooodně dobře nakrmil Trapíka, nepřekvapilo mě, že sobota byla neběhavá. Měli jsme 2 základní problémy - háravky všude kolem a silný vítr, který ty pachy dobře roznášel. No, jumping byl překvapivě na disk, Trapík se totiž musel jít hodně z blízka podívat na jednu krásnou fenečku, bohužel za hranici parkuru. Před zkouškou jsem se šla s klukama projít, Zip toho využil k tomu, aby se zválel v jedné hodně uležené ondatře, takže moje veškerá snaha se přesunula na odsmradění psa. Tímto chci poděkovat Janče, která mi pomáhala máchat ho v umyvadle, s její pomocí se zadařilo.

Začínám mít pocit, že poslední dobou bych měla jezdit jenom na zkoušky, tam se nám totiž relativně daří. Pěkná a běhavá zkouška od A. Glocknerové pro nás znamenala 2. místo bez. tr. bodů a známku výborně, tímto jsme tedy splnili podmínky pro A3, ale vážně nevím, proč bych tam lezla. Open už byl ve vyjetých kolejích, takže disk. Co následovalo? Naprosto příšerná noc v chatce, tímto se holkám ze Dvora omlouvám, za našeho flekatého spratka, kterého jsem měla sto chutí přetrhnout i já, s ním se to opravdu nedalo. Po bezesné noci a Trapíkově hladovění, jsem viděla ten den v trochu pozitivnějších barvách, veškeré mé naděje v ranním openu ovšem spláchl deštíček, nestálo to za moc, málem jsme se zmrzačili na houpačce, a tak jsme si s Trapem aspoň udělali zóničku na kladině, takže disk. Zkouška byla na rozbahněném terénu postavena celkem rozumně, i když pár velkých "magorů" se tam málem zmrzačilo. Eva Plíštilová měla pravdu, že se mi Trapper konečně rozběhne. Celkem pohodový běh pro nás znamenal 3V, bez tr. bodů. Na závěrečný jump se udělalo celkem hezky, i když je pravda, že vítr foukal neuvěřitelný. No a jako standartně nám hezké slunečné počasí nesvědčí, takže díky stylu šnek jsme si připsali na konto 0,18 tr. bodu, což stačilo na 8V, ale i tak jsem spokojená.

Na závěr chci moc moc poděkovat Sultánkům, kterým se podařilo ukočírovat víceméně i to počasí, samozřejmě lidem ze Dvora a všem, kteří tam vytvářeli onu úžasnou atmosféru. Díky!!

Autory fotek  jsou: www.sultanci.cz, a www.sweb.cz/nocomment.zvicina

 
     
 
     

     
Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: