Českolipské pacičkování 2

Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, jestli jet nebo nejet, ve hře byly totiž ještě naprosto suprové ukázky u hasičů ve Slané. Nakonec jsem ale jela a to hned ze 3 důvodů. Chtěla jsem vyzkoušet parkury sl. Vostré, užít si tamní atmosféru a hlavně v kategorii medium bylo málo psů. Zipek byl hned po ránu děsně naštvaný, protože jsem ho hned po probuzení narvala do jeho nenáviděného auta a zbytek dne mi to dával pěkně sežrat.

Jumping jsme nakonec doběhli, ale měla jsem pocit, že jsme spíš na tom parkuru jako dvě samostatné jednotky, odmítání, oblouky, pořvávání, to všechno jsme zvládli, nakonec tedy 4D. Zkouška nebyla úplně podle mého gusta, ale spíš kvůli momentálnímu rozpoložení Zipa, zase odpálil zónu, odmítnul mi skočku a ještě se tvářil, že ho od narození mlátím a týrám, takže se plazil, ale nakonec to přeci jen znamenalo naše první VD ve zkoušce a 2. místo.

Díky Petře Haspeklové se Zipánek na poslední běh nažhavil, takže žádný div, že jsme dali DIS hned na druhé překážce pro totální neovladatelnost !


Atmosféra příjemná, závody pěkné a ani ne tak dlouhé, počasí všelijaké. Byla jsem velmi ráda, že jsem si zase po delší době popovídala s Irčou a Evčou Duňasovou. Trapímu se závody taky líbily, ukradl si 2 nanuky od kolemjdoucího nicnetušícího pána a za odměnu, že to tam s náma celou dobu vydržel, tak jsme jeli venčit na Drábovnu, kde se mohl v klidu napást na borůvkách .

Fotky: Závody a Drábovna

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: