Českolipské pacičkování

Naše poslední letošní závody se konaly na konci října ve velmi chladném areálu v České Lípě, který jsme jako obvykle nemohli najít . Parkury stavěl Zdeněk Spolek.
Jumping byl kupodivu docela zvládnutelný. Lopušák sice opět dělal, že neví, co je to tunel, ale nakonec jsme to nějak doběhli. Zipánek byl správně nažhavený, takže nevím, jak mě mohla napadnout taková hovadina, jakože ho na konci rovinky po tunelu předběhnu a zakřížím mu BC, neskutečná blbost, ale nakonec se nechala naše obludka nějak uřídit a doběhli jsme s jediným odmítnutím na hodně širokém kruhu a tím pádem časovou ztrátou. Trapperek běžel hezky, jen se tak nějak nesoustředil, takže si šel někam čuchnout, i přes to ale zase zvládnul doběhnout parkur, kde byla postupovka 4.0, bez trestných bodů, tedy v čase, juchů!

V jedničkách to vypadalo zajímavě, Lopu docela běžel, ale těsně na konci si vymyslel, že nikdy neviděl kolo a tak jsme tam zvládli 2 odmítnutí, nu což, stane se. Zipánek opět byl tak trochu handsfree, takže ovladatelnost nula, diskvalifikace nikoho nepřekvapila, přesto, když jsem koukla na video, tak mi došlo, že ty chyby nebyly ani zdaleka jen jeho. Daleko nejlepší výkon jsem ale já osobně předvedla ve dvojkách, už na prohlídce jsem věděla, že si to nezapamatuju, ale to, co jsem pak předvedla při běhu, předčilo veškerá má očekávání! Nejdřív jsem utekla Trapí před zónou, takže ji nádherně odpálil, což mě rozhodilo natolik, že jsem úplně zapomněla, kde jsem, všem zájemcům o zasmání doporučuji zkouknout video, to se jen tak nevidí. Neuvěřitelné ale bylo, že i za tohle jsme se zvládli dostat na bednu. Open jsme nakonec dokončili jenom s Trapperkem v docela slušném čase, takže další čistý běh. Jelikož se tu vyhlašoval i součet a my měli oba běhy čisté, tak jsme se i v součtu vyškrábali na bednu. Domů jsme jeli hrozně pozdě v naprosto příšerném počasí, ale závody to byly krásné a už se těšíme na další!

Za fotky děkuji Agility klubu Česká Lípa

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: