Opsion 009 Hradec Králové 20.3.2010

Opět na poslední chvíli jsme se s Julkou rozhodly, že si na jeden den zajedeme na závody do Hradce. Lopucha jsem sice nenechala doma, ale vzhledem k tomu, že látkový tunel byl ještě pořád trochu problém, neběhal, takže běhal jenom Zíza, který se poprvé představil ve dvojkách. Začínalo se tradičně jumpingem. Už na začátku jsem věděla, že je místo, které prostě nemůžeme vyřešit mimo jiné proto, že Zip neviděl přes měsíc překážky a je až notorický tunelář. Ten další tunel mimo pořadí už ale opravdu běhat nemusel, nicméně i přes diskvalifikaci mě mile překvapilo, jak Zipek hezky reaguje.
Zkouška MA2 byla taková pohodová, žádné lámání, že asi nebudem mít houpačku, to mi bylo jasné, ale to, že vyhne poslední skočku, mě trochu překvapilo, ale spokojenost byla, Zíza mi potvrdil, že na dvojky už dozrál. Bylo z toho nakonec 4. místo a VD, ale velká gratulace patří Julce, která si poslední čistou dvojkou splnila pro přestup do trojek!
Open byl taky takový hezký a pohodový, Zíza byl taky celkem dobře naladěn, no to, že jsem nás diskla, protože jsem si prostě nepohlídala, to co jsem měla, to už je věc jiná....
Závody to byly pěkné, zvířátko makalo, sluníčko svítilo, co víc si přát:-)!

Video

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: