Opsion 007 Hradec Králové

Agiliťáci jsou blázni, na tom se asi shodnou naprosto všichni, co se sešli o mrazivém víkendu 23.-24.1. v Hradci Králové na opsionu. Teploty padaly k -20°, prostě super víkend na závody. My s Julkou jsme byly z těch rozumnějších a vyrazily jen na neděli, i když jsme v autě neustále brblaly, že teda fakt nevíme, proč tam jedem.
Začínalo se openem a musím říct, že jsem prodělala šok, Zíza byl uřvatelný, neřikám, že to byl pěkný běh, ale aspoň byla pěkná zóna na kladině, což se ovšem o áčku říct nedá. Nakonec jsme i ten konec nějak uplácali a dalo nám to na 6V. s 5 tr. body a postupovou rychlostí kolem 3,7 m/s. Lopuch se stihnul disknout poměrně rychle, jaksi mi začal zdrhat za zadkem do tunelu, ale co, hlavně neutíkal z parkuru, jen jsme se zase zasekli u látkového tunelu...:-(.
Zkouška byla jednoduchá, jen obsahovala houpačku a slalom, to jsem tušila, že bude problém, a taky byl. Zíza nejprve nedal náběh do slalomu, potom se přeplazil přes houpačku a korunoval to odpálenou zónou na áčku, aby toho nebylo málo, tak já se naprosto nesmyslně rozhodla otočit po áčku, a tak se konala diskvalifikace na předposlední překážce. Běh Lopucha asi ani nemá cenu komentovat, když se mi omotával okolo slalomových tyček neustále tam a zpátky, tak jsem to vzdala.
Myslíte si, že máte nepříčetného psa, když jde na start? Tak to jste na omylu, nemáte Zipa! Je to strašný pocit, když nesete psa na start a on se nepříčetně zmítá a snaží se vám zdrhnout už z ruky, řvaní nepomohlo, byl mimo. Po "startu" následovala diskvalifikace a x dalších problémů, jaksi už jsem se nedokázala soustředit. Lopušek se ale pochlapil, běžel úplně skvěle, jen vytáhl stejný trik jako ráno, tedy že mi utekl za zády do tunelu, zakončil tak den čistým průstřelem:-D.
Závody byly fajn, kantýna skvělá, informační systém do kantýny geniální. Můj obdiv má teta Alice, která tam celé ty dva dny mrzla, stejně jako pořadatelé. Jedinou drobnou skvrnkou na slunci bylo Zízovo bezdůvodné napadení a hlavně to, jak se k tomu páníček postavil. Člověk by čekal jiný přístup, byť se psovi kromě pár děr v uších a hematomů nic nestalo....

Videa:

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: