Závody agility Nymburk

Poslední dubnový víkend byl opravdu narvaný k prasknutí. V sobotu i v neděli se v Nymburce konaly závody - sobota ofiko, neděle neoficiálky, v rámci kterých byl i speciální pohár bíglů. To jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít, v sobotu coby závodník, v neděli v roli rozhodčího.
Oficiální závody pískal jak jinak než Zdeněk Spolek:-). I tentokrát se mi jeho parkury fakt docela líbily a i tentokrát se moji psi chovali jak truhlíci. Jumping jsem nás se Zízou diskla sama vlastní vinou, nějak byl trochu víc handsfree než jsem čekala, dostala jsem se do úplně špatné pozice a sejmula bočnici, disk byl jasný. Zip měl ale možnost osahat si místní slalom a to už jsem po jumpingu věděla, že bude průšvih. Zi nemá slalom ještě úplně dobře zvládnutý a je učený přes uličku, takže je zvyklý, že mu tyčky uhnou... ale tady ne, takže jsme se slalomem bojovali po celý zbytek dne a skóre bylo 3:0 pro slalom. Lopuch běhal tak jak běhal, zkoušela jsem, jestli umí "francii" a zjistila jsem, že neumí, opět nezvedal nožičky, což bylo možná dané i terénem, který byl značně hrbolatý, takže tyčky taky padaly, ale co už. V jumpu Zip DIS, Lopuch DIS:-).
Zkouška byla fakt moc, moc pěkná, Zíza ale opět odmítl spolupráci, protože háravka a navíc tam byl zase ten zapeklitej slalom, výsledek tedy 8BO, Lopuch o poznání lepší, tentokrát jenom jednou nezvedl nožičky - 4V.
Open mohl být jak chtěl hezký, ale když je tam prostě ten slalom a ten strejda rozhodčí zvedá ruku, tak to v ní určitě něco má, zkrátka a dobře se šel Zipí hodně moc pomazlit a to pro jistotu dvakrát, což sice pobavilo osazenstvo, ale já už z toho začínám být opravdu nešťastná, protože to je závody co závody. Lopuch už toho měl plný brejle, takže 15. místo v SA bylo odpovídající.
Víc o těchto závodech taky zde, naše fotky tu a tu.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: