Neoficiálky Nymburk

Poté, co jsem v sobotu zjišťovala, kolik cest vede do Nymburka, jsem se naprosto v klidu vyrazila v neděli s tím, že to určitě trefím. Ano, trefila jsem zcela správně tu objížďku, takže jsem vyjela na druhé straně města a pro změnu se zase ztratila, ale mé zpoždění nebylo na škodu, protože první se běžela stejně rovinka, kde jsem nebyla nic platná.
Začínalo se tedy paralelní rovinkou, která je sice fajn, ale myslím, že zařazovat ji do speciálu bíglů nebyl nejšťastnější tah. Pak následoval parkur štěňat a začátečníků. Přání pořadatelů bylo, aby nebyly jednoduché, což jsem nejspíš splnila. Byla vidět řada pěkných výkonů, ale taky řada velkých problémů, obdobně jako na bleše.
Končilo se hrou, kdy psovod běžel velmi jednoduchou trať s deštníkem a igelitkou v ruce, deštník sice nepřežil vzhledem k silnému větru, ale byl to docela pěkný pohled.
Musím říct, že na těchto závodech mě velmi zaujalo pár nadějných pejsků, kupříkladu druhý ve hře byl velmi šikovný jorkšír, nebo tam byl úžasný rhodesian ridgeback, který byl možná až příliš radostný. Zkrátka bylo i na co se koukat.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: