Mladějov

Poslední letošní víkend jsme vyrazili do Mladějova, kde díky naší Evče a jejímu manželovi, mohlo trénovat dalších bezmála 30 pejsků v jejich ubytovacím areálu. Byli jsme tam na dva dni a každý den se trénovalo agility, k mé velké radosti pozvání přijala Terka Maurerová z HK, byla totiž naprosto jedinečná, poslušnost trénovala v sobotu Irča Zemanová a v neděli neméně skvěle Markéta Maňáková. V sobotu byl trochu chaos, za což se dodatečně omlouvám, ale jinak to šlo všem moc dobře, jenom Zip toho moc nenacvičil, s Trapíčkem úspěšně vybrakovali auto, spapal hooodně granulek a bůhví čeho ještě, takže se nafouknul jako balon a v sobotu měl volno. Trapík se moc snažil a to i díky tomu, že se snažila Terka, jelikož většinu obratů běhala s náma. I počasí nakonec vyšlo super, jídlo bylo přímo vynikající, osazenstvo příjemné a všichni pejsci včetně naší ségry Asty byli moc moc hodní a páníčkům dělali jenom radost .

V neděli bylo počasí ještě lepší, na březen přímo luxusní. Hafíci už toho měli správně plný brejle, páníci na tom nebyli o moc líp, jenom Terka měla dost energie na vymýšlení dalších záludností. Po prvním dnu odpočinku se Zip roběhal dobře hned ráno, poté co mi zdrhnul přes potok k nejbližsí králíkarně, kterou potkal, ale po kopcích lítali i další dva členové LSX, takže asi nějaké skvrny na slunci.
Vezmu to postupně. Lopuch, který si musel dost obtížně vzpomínat, jak která překážka vypadá, už druhý den běhal poměrně dobře, sice si ještě občas nerozumíme, ale lepší se to. Se Zipem si bohužel většinu času nerozumíme vůbec, jelikož on běhá dopředu, já jsem zvyklá na psy na ruku a ještě pomalá, ale s pomocí Terky se to tak nějak dalo zvládnout. No a Trapík, starý profík se nakonec docela dobře proskákal i k rychlosti, díky bohu ... Pokud jde o poslušnost, tak jsem byla se Zipem jenom jednou a nebylo to zase tak špatné, jak jsem čekala, jenom to přivolání nám docela habruje. Jídlo stejně skvělé jako den předchozí, pánící snad ještě více v pohodě, takže pevně věřím, že všichni odjížděli stejně spokojeni jako já.
Tento víkend se konal tady: www.zumladejov.cz

PS: Musím se ještě omluvit Montičkovi Zemkovi, který chudák kvůli našim flegmatikům, co okupovali jeho paničku, dostal málem infarkt.

Fotečky tentokrát najdete na : http://agilitysemily.rajce.idnes.cz/24.-25.3.2007_-_Mladejov/

     
     
     
     

 

   
     
     
     

 

   

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: