O pohár města Mimoně

Poslední říjnový víkend jsme vyrazili do Mimoně na poslední letošní závody, které se konaly zcela netradičně na náměstí, pískal Petr Rybář. Mám-li být upřímná, tak kromě terénu a docela chladného naštěstí však nedeštivého počasí těmto závodům není co vytknout. Obří plochy na venčení, výborně zásobená cukrárna na dosah a spousta kamarádu, navíc bylo odběháno už ve 4, což se mi dlouho nestalo.

Začínalo se tradičně jumpingem, který byl poměrně technický, prostoru tam teda fakt moc nebylo, takže jsem si ani nedělala naděje, že bychom se tam mohli nějak porovnat, stal se však malý zázrak a i když to nebylo úplně ono, tak jsme se nakonec do cíle dokopali po problémech na slalomu a s obřími oblouky na 12. místě. Evidentně zabralo to, že jsem prvně na závodech neběhala na míček, ale na žrádlo, takže Zip byl nadměrně ovladatelný.
Zkouška byla naprosto úžasná, tedy opravdu se mi moc líbila, měla jednu jedinou chybu a to slalom na tom snad absolutně nejhrbolatějším místě, takže jsme na něm samozřejmě vyhořeli, jednou vypadl kvůli díře uprostřed, takže jsem ho vracela od začátku, podruhé ho tyčka doslova praštila, protože se mu rozkejval slalom a to ne úplně v tom správném rytmu, takže jsme zase opravovali. Druhý problém jsme měli přímo na startu, kdy nám tým, co právě dokončil běh, prošel přímo za zády, tedy soustředění bylo to tam, ale co se dá dělat. (celkově tedy 5D)

Tuhle zkoušku si na smallových překážkách zaběhl i Trapíček a byl naprosto úžasný, moc se snažil a byl spokojený, odměnou nám byl fakt dobrý pocit ze zaběhnutého běhu a pro Trapího ještě plyšové prase střídavě se sobíkem, které Trapí žužlal celou dobu. Poslední byl open, naprosto netradičně bez slalomu, ale pan rozhodčí udělal vzhledem k terénu jedinou možnou věc a to slalom vynechat. Běželo se nám relativně dobře, dokonce měl Zip zónu na houpačce, což není úplně běžné, pak se nám stala sice odmítačka, ale statečně jsme pokračovali dál až do místa, kde jsme absolutně nezvládli stahovačku, náš asi skoro největší problém, a následně už na sebe diskvalifikace nedala dlouho čekat.

Musím moc poděkovat agiliťákům z Mimoně za tak skvělou organizaci, Julce za videa, Patkovým, Janě Z., Baldricové a Flešové za společnost, Zipovi, že byl fakt hodný, Trapímu za další spokojený den a panu rozhodčímu za pěkné parkury. Za rok určitě zase přijedeme!!!!

Videa

Copyright © 2005, Janik.smudla@seznam.cz  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: