May Cup Mladá Boleslav

Abych pravdu řekla, tak se mi do Boleslavi moc nechtělo, prostě nebyl ten správný den. Pískal opět Zdeněk Spolek a já tak měla jediný cíl - nemazlit pana rozhodčího (Zíza samozřejmě), no a ještě takové malé skromné přání, aby odstartoval.
Musím říct, že vzhledem k tomu, že jsem měla celý den migrénu a nebylo mi úplně dobře, si moc z těchto závodů nepamatuju. Snad jen, že Lopuch běžel suprový jumping, kde měl jen jednu chybku ve slalomu, jednu chybu si připsal taky ve zkoušce, dlouho figuroval na 3. místě, nakonec byl ale 4., pořadatelé zapomněli na Ivu s Tibinkou, které byly před námi, což nám ale vůbec nevadí, když jsou holky od nás. Open jsme taky nějak dolezli.
Zíza byl o poznání slabším článkem, doběhl jenom jumping, zkouška ani open se nám příliš nepovedly, ale to nevadí, cíl jsme splnili.
Na závěr nebudu děkovat pořadatelům, ale jednomu rytíři ve zbroji, který mě zachránil. Tak nějak se mi stalo, že jsem se přeměnila v blondýnu a nechala celý den svítit auto, no přes kabílky jsme to nakonec rozchodili, ale hodně jsem se modlila, aby mi to někde na křižovatce náhodou nechcíplo:-).

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: