Tábor agility Lomnice nad Popelkou

Prodloužený víkend na začátku července, i když počasí bylo spíše aprílové, jsme trávili v Lomnici, kam jsme si pozvali dvě naprosto úžasné trenérky - Evu Dandee-Bobešovou-Neumanovou a Lucku Any-Gi-Součkovou, a dámy nás skutečně nešetřily!
Každý den se běhalo dvoufázově, přičemž tréninky začínaly hodně brzo ráno a spát se chodilo opravdu hodně pozdě večer. Lucka nás většinou mučila na jumpingových sekvencích, Evču jsme potom trápili na zonovkách, obě to ale statečně ustály:-).
Co říct, kromě toho, že to bylo skvělé? No asi mi někdo vyměnil psa!!!! Až uvidíte video, tak pochopíte. Zíza běhal, Zíza reagoval, Zíza se naučil samostatně slalom, prostě to nebyl Zíza. Nebo že by se vše konečně k lepšímu obracelo?
Jelikož s náma byl i Trapíček, tak se i on podíval na parkur, i když sporadicky, agility dostal totiž jako dárek ke svým 9. narozeninám, které oslavil 4.7.! Pro většinu z vás to je naprostá samozřejmost, ale kdyby mi někdo vloni řekl, že Trapí oslaví své další narozeniny, nevěřila bych a nevěřili by ani doktoři. Naštěstí Trapíček je prostě bojovník a i když už je na něm nemoc hodně znát, dovede si stále užívat naplno, třeba agility nebo nové hračky. Trapíčku, máme tě moc rádi, sluníčko naše a bojuj dál!!!
http://janiksmudla.rajce.idnes.cz/Trapiho_9._narozeniny/

Video

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: