Dvojzkoušky Česká Lípa 29.5.2010

Po víkendu bez agility (flákala jsem se v Nitře http://www.behprezivot.sk/) jsme vyrazili v neskutečně silné sestavě do České Lípy (http://www.agilityteamcl.wbs.cz/) na dvojzkoušky. Naše výprava ve složení Martina a Zlatko + indy jako doprovod (www.indy.estranky.cz), Péťa a Denny s Jessie (www.agibeagles.estranky.cz) a má maličkost s flekama se ukázala později jako veleúspěšná!
Prezentace dvojek a trojek byla až později, takže jsme si v klidu přispali. Místo konání byl úžasný areál, kde bylo všude okolo hodně místa na venčení, kantýna s mým milovaným nakládaným hermelínem mě přímo nadchla a navíc parkury stavěla teta Alice, tohle vše bylo zárukou, že zažijeme pohodový den. Českolipští si pro nás ale připravili ještě bonus v podobě spousty dárků nejen u prezence.
Zkoušky od Alice byly pěkné, ale pro mě nějak špatně zapamatovatelné. Kluci se ale ani v jedné nediskli, což považuji za úspěch, neboť 100% dokončených běhů za den jsme ještě neměli. Lopušák od rána nebyl ve své kůži a tak žádný div, že obě zkoušky byly spíš boj o přežití. Ne, že by se mu nechtělo, ale spíš nebyl ve své kůži, možná to bylo tím sluníčkem, které se do nás celý den opíralo. V obou zkouškách nějak nezvedal nožičky, v obou zkouškách odskočil zónu a v obou zkouškách odmítl takové drobné překážky jako je áčko nebo tunel. V celkovém skóre to znamenalo 12D respektive 6D.
Zipovi se dařilo o poznání lépe, ale i tak nebyl ve své kůži a byl tak trochu připochcíplý vedrem, navíc panička používala místo Zi povel ke mně, což znamená, že Zip zpomalý a začne dávat trochu víc pozor. V první zkoušce jsme shodili hned první skočku, jelikož jsem zvorala start, ale i tak 4,2 m/s a 2. místo. Druhá zkouška byla ještě horší, Zipkovi už se nechtělo, takže tentokrát šla zase jedna tyčka dolů a celkově opět 2. místo. Vzhledem k tomu, že se vyhlašovali součty, opakoval se neuvěřitelný zážitek z Děčína, tedy Zip opět vyhrál součty, i když tentokrát pouze pro kategorii MA2.
Holky se taky činily. Péťa s Dennčou vyhrály obě zkoušky MA3 a logicky i součet, Jessie potom 1. místo v SA3 a 2. v součtu a Marťa se Zlatkem 2. místo LA2. Fakt úspěšná výprava!
Opravdu krásný den! Pro všechny, kteří uvažovali o startu v Lípě, ale nakonec to vzdali, jeden vzkaz - UDĚLALI JSTE VELKOU CHYBU!

Fotky:
Foto 1 a foto 2.

Video

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: