Strakaté komando 2009

Dlouho jsem nevěděla, jestli tábor jo nebo ne, po přemlouvání, kterého se mi dostalo od pár lidí, jsem se rozhodla, že teda jo, i když letos trochu jinak, než roky minulé, a rozhodně toho nelituju. Sešla se skvělá parta lidí a strávili jsme společně neopakovatelný i když pro mě osobně velmi náročný týden. Zázemím nám tentokrát byl cvičák ve Staré Pace.
Jelikož jsem na tábor odjížděla hned po závodech v Benešově, dovede si asi většina pořadatelů závodů představit, jak jsem byla na šrot. Za ten týden se ze mě stal přeborník v pití Red Bullů:-(.
Jelikož jsme letos byly na tábor samy s Kačenkou, tak nehrozilo, že bychom se pouštěly do pořádání her, na to prostě nebyl čas a lidi, probíhal tedy celodenní trénink, pod mým vedením agility, poslušnosti a stop, Kačenka se potom věnovala výstavám a loveckému výcviku, to stíhala ještě při tom, jak se o nás skvěle starala, zajištovala, abychom neumřeli hlady ani na špínu.
Sešla se nám letos opravdu povedená parta lidiček a jeli jsme naplno až do pátku, někteří si odskočili udělat zkoušky a většina úspěšně. Ani já jsem nezahálela, to když jsem se za pomoci místního výcvikáře učila poslušnost dle BH na nedělní zkoušky.
Děkuju všem, co dojeli a vytvářeli tak příjemnou atmosféru, děkuji těm, kteří mi dali další podněty k další práci. A za rok pevně věřím znova!!!

Fotky:
http://janiksmudla.rajce.idnes.cz/Strakate_komando_2009/
http://piedog.cz/fotogalerie
http://picasaweb.google.cz/MartinaNycova/BigliTabor28782009
http://pejsani.rajce.idnes.cz/Bigli_tabor_09/

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: