Podzimní klubové závody

Již tradičně sezonu zakončujeme malými veselými klubovkami, ani letos jsme samozřejmě nemohli chybět. Koncem listopadu se sešla většina našich členů, počasí bylo celkem milostivé, a tak se začalo běhat. Výkony byly až na světlé výjimky opravdu dost strašné, ale není každý den posvícení. Příšerné výkony se nevyhnuly ani nám.
Jumping vymyslela Kačka pro mě absolutně vražedný, žádné překvapení, že dopadl, tak jak dopadl. Zíza, chudák, doplatil na to, že díky trhání hned několika moudráků najednou jen pár dní předem, jsem byla "sjetá" snad všemi analgetiky, která vás napadnou, takže moje reakční doba byla vskutku hodně dlouhá. Lopuch zase usoudil, že látkový tunel je jeho úhlavním nepřítelem, takže to jaksi zapíchnul na posledním místě.
Open jsem pro změnu zase zvorala, u Zízy jsem zapomněla trať, Lopuch zkoušel mojí trpělivost probíháním bočnic, takže poslední a předposlední místo bylo naše.
I přes to, že se nám ani trochu nedařilo, se mi klubovky velmi líbily, především díky skvělým lidem, kteří u nás trénují. Připravilo se výborné občerstvení, sešla se spousta cen a všichni si to náležitě užili!

Video:

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: