Jičínská rumová diskotéka

Na začátku září jsme vyjeli na závody, možná jako oslavu ukončení akademického roku, zároveň to byly poslední závody před zahájením toho dalšího. Zkrátka pohoda, jaká je v Jičíně vždycky. Parkury tentokrát stavěl Petr Rybář.
Že to bude asi tak trochu problém, jsem tušila už ráno, když byla jaksi pořádná kosa a Zíza díky mé studijní pauze překážky měsíc neviděl, že to bude až takový propadák, to jsem ale nečekala.
No jumping byl opravdu krize, Zipule zatáčel na naprosto neuvěřitelné strany, běhal všude možně, takže už jsem v závěru na tu hrůzu neměla sílu a dobrovolně nás diskla.
MA1 byla opravdu krásná. Drobnou vadou na kráse byly mé dva rumy, co do mě nalila Lucka Součková těsně před startem, byla totiž hrozná kosa. No jak to tak bývá, když se mi něco fakt líbí, tak to nezaběhnu, takže za zpětný chod slalomem DIS, ale jinak už to bylo celkem koukatelné. O open už jsem se ani moc nepokoušela, riskla jsem něco, co jsem dopředu věděla, že nemůže vyjít, ale bylo mi to tak nějak jedno, dost mě nadchlo, že Zíza ustál "francii" za slalomem, ale v zápětí přišel DIS.
No, jak zhodnotit tyhle závody? Pohoda, maximální pohoda, jen nám to bohužel moc neběhalo...

Videa:

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: