Prvomájové závody Jičín

Do Jičína je to kousek a když tam ještě píska Alice, tak to si prostě nemůžeme nechat ujít. Ze Semil nás jelo poměrně dost, takže panovala celkem pohoda. Po úvodních problémech se startovkami tedy už nic nebrání tomu, aby se začalo.
Jumping, kde má Alice k dispozici 4 tunely byl opravdu lahůdka. Zíza ale opět neodstartoval a po opakovaném startu už běžel jak šnek, ale aspoň nám vyšel slalom, kterého jsem se od Nymburka docela bála. Mnou vysílaný signál a Zipův přijímač se ale opět jednou rozpojily, takže DIS. Lopuch něběžel nic moc, nasbírali jsme tam nějaké ty odmítačky, částečně moje, částečně jeho, ale vůbec nebyl ve své kůži, celkově tedy 24.
Jedničková zkouška byla opět tunelová, věděla jsem, že Zipa nesmím odkládat, vzhledem k tomu, že prostě háravky někteří jejich majitelé neřeší, vybíhala jsem tedy z ruky a relativně to šlo. Běh měl hodně rezerv a zónička se vloudila, ale nakonec 3V Zipa neminulo, asi budu muset jezdit na závody jenom do Jičína, protože tam se nám daří:-). Lopuch neměl svůj den, zase nezvedal nožičky a tentokrát ignoroval i slalom, výsledek tedy odpovídající 10VD. V agility už ani nestartoval.
Za to Zip předvedl v agi asi nejlepší výkon dne, bylo tam toho hodně, co by se dalo vytknout nám oběma, ale reagoval dokonce až moc dobře, takže holt odmítačky a chybičky, ale pocit dobrý. 16. místo.
Jičínským závodům bych mohla vytknout asi dve věci, teplo a hlavně málo jídla v kantýně, ale oni se určitě příště polepší.

Fotky

Videa

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: