O Cipískův pohár Jičín

Letošní sezónu jsme zahájili v Jičíně. Závody pořádala druhá OSA, než kam jezdíme normálně, tak jsme se tam chtěli jet aspoň jednou podívat. No a myslím, že jednou to opravdu stačilo.
Už problémy se startovkou, kdy i přes několik upozornění mi najednou zmizel jeden pes ačkoliv byl zaplacený apod., mi zrovna moc nesedli. Když jsme dojeli na místo a bylo nám řečeno, že rozhodně do areálu kempu nepojedeme, ale jiní tam byli beze všeho pouštěni, byla jsem z toho lehce rozpačitá. Závody pískal Zdeněk Spolek a i když jeho parkury byly pěkné, tak bohužel ani to nám nepomohlo k lepším výkonům. Důvodů bylo hned několik. Ani ne týden před tím jsem se rozbila hodně slušně na koloběžce a koleno pekelně bolelo (teď už mám po operaci, takže už to snad bude v klidu...), první setkání s tolika psy po zimě a hlavně všudypřítomní majitelé háravek-ignoranti.
V jumpingu Zipek ještě opravdu hezky reagoval, to že to nemělo tempo a že jsme se nevypořádali s kolem, to se holt stane, ale aspoň jsme doběhli a hlavně vyběhli, celkově 15. místo. Lopuch hodně doplatil na to, že jsem ještě nebyla rozběhaná, takže na mé prapodivné hopsání reagoval diskvalifikací, kdy evidentně nevěděl, co po něm chci a hupnul mi za zády, pak by stejně následoval problém s kolem, takže to bylo celkem jedno.
Ve zkoušce si Lopuch neodpustil poslední tyčku ve slalomu a už typicky jednu tyčku sundanou, takže 7VD. Zíza se ale předvedl ještě hůř. Jelikož před náma startovala háravá bordera a slečna nebyla schopná si ji odložit na hadr, tak jsme v podstatě ani nevyběhli. Holt Zipek přes zimu dospěl a háravky teď řeší až moc. Každopádně na to, že běžel s nosem na zemi ale běžel celkem rychle:-D, nakonec jsem ho ale stejně diskla, protože moc nevnímal.
Agility už byla jen taková třešnička na dortu, prostě, když to nejde, tak to nejde, Zíza disk a Lopuch opět neviděl áčko, ale ve finále taky disk, i když to vypadalo, že z tohohle běhu má fakt radost.
Co říct na závěr? Asi to, že v klidu tyto závody příští sezónu vynechám. Nenadchly mě natolik, abych se cpala na startovku mezi prvními. Prostě to nesedlo....

Videa:

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: