Výcvikový víkend v Jičíně

Poslední březnový víkend jsme spolu s OSA Purina ProPlan pořádali v jejich areálu v Jičíně soustředění na rozběhání na začátku sezóny. Program byl následující: poslušnost, stopy a hlavně agility. Naše pozvání coby výcvikáři přijali na agility Martina Konečná , Janča Zemková a na poslušnost potom Pepa Ludvík ze ZKO Turnov a Jaroslav Houha ze ZKO Semily a byli skvělí. To že přípravy a hlavně chvíle těsně před akcí vzhledem ke spolehlivosti některých lidí nepatřily mezi ty nejpříjemnější, to už snad ani rozebírat nebudu.
Počasí nám nepřálo, ale přesto dojelo dost šílenců, kteří s námi strávili, doufám, pěkné chvíle a zase se něco přiučili. Tímto bych jim chtěla poděkovat za účast a spolupráci s přípravami.
Zíza běhal nejprve hodně hodně zajímavě, první jumpingová sekvence na těsné vodění (pro nás těsné, pro ostatní normální:-))bylo opravdu utrpení, pak se ale Zipí chytil a běhal naprosto úžasně. Martiny sekvence mu opravdu sedly a mě zase sedl její velmi pozitivní přístup a velká trpělivost. Marťo díky!
Poslušnost, no ta snad ani nestojí za řeč, stopy katastrofa a poslušnost jako taková jen o chlup lepší. Máme zkrátka co pilovat.
Velký dík jičínským za pronájem placu, který jsme rozbahnili opravdu celkem slušně, Gerdičkovým i dalším za dobré jídlo, co připravili a všem za dobrou náladu.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: