Trénink s Janou Zemkovou

Jelikož nás čekalo dlouhé období zimního agilitního půstu, rozhodli jsme se využít jedné z posledních příležitostí k tréninku bez sněhu, bylo to začátkem prosince a vše se mělo uskutečnit na cvičáku, pozvání coby trenérka přijala Jana Zemková.
Musím poděkovat Ivetě, že mě vytáhla v úterý ráno na cvičák, jinak bych totiž v sobotu asi dostala infarkt. Asi se vám to bude zdát stejně neuvěřitelné jako mně, ale došli jsme na cvičák a zjistili, že je rozkopaný, pokládá se tam nová kanalizace. Samozřejmě chápu, že je to nutné udělat, chápu, že náš názor nikoho nezajímá, na druhou stranu bych fakt uvítala, kdyby nám to dal někdo vědět. Naštěstí pánové byli velmi rozumní, a tak jsme se dohodli na ponechání přístupové cesty k maringotce a pokud možno minimálním porušení placu. Pro mě nastal ale problém, jak z toho ven a kde udělat sobotní trénink.
Skvělé zázemí nám nakonec poskytla Jana Polánková na své zahradě v Košťálově, a tak se všechno mohlo uskutečnit dle plánu. Trénink byl poměrně rychle zaplněn a myslím, že nikdo z těch, co tam přijeli, toho nelitoval. Za sebe musím říct, že se mi trénink velmi líbil, Zíza byl přímo nadšen a i Lopuch usoudil, že mu nějaký ten pohyb zas tak moc nevadí. Fleky už se určitě těší na další trénink s Janou, který se uskuteční v nové zcela agilitní hale poblíž Dvora (http://osasnoopy.sweb.cz/hala.html)

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: