Závody dle ZZO Horka u Staré Paky

Den po Semilské bleše jsme jen tak pro srandu vyrazili na závody dle ZZO do Horek u Staré Paky. Vzhledem k tomu, že jsme v podstatě necvičili, tak bylo jasné, že výsledky nebudou nikterak úžasné. Startovala jsem se 3 psy - Trapí nastoupil v kategorii veteránů, Zip v otevřené, jelikož už má zcela omylem nějakou tu zkoušku, a do nadějí pro psy bez zkoušky jsem přihlásila na otrkání Ízu (RR), kterou mám na výcvik.
První nastupoval Trapíček a cvičil fakt super, dokonce i aportíka vzal do huby a skoro ho i kousek poponesl, nakonec nám to sice na žádné přední umístění nestačilo, jak by taky mohlo, když nám pan rozhodčí vytknul vláčné provedení ( při těch lécích, co bere, se není co divit). Nakonec tedy 42 bodů a 6. místo.
Izule nastoupila v nadějích a musím velmi poděkovat panu rozhodčímu za přístup, jelikož jsem věděla, že fenka není s novým prostředím zrovna srovnaná, bylo jediným cílem, aby neutekla, což se nakonec povedlo. Výkon sice dost šílený, ale na to, že kolem jezdily traktory to bylo pořád ještě v normě. Celkem 23 bodů a 8. místo.
Jako poslední nastupoval ostřílený matador Zip, cvičil fakt super, jen nějak totálně zasklil aport, takže s nulou na kontě už na víc než 45 bodů a 20. místo nedosáhl, ale 10 za přivolání s pochvalou mě hřeje u srdce.
I přes úvodní rozpaky z velikosti cvičební plochy a závěrečný déšť byla tato akce velmi pohodová, i když pro mě tak trochu nudná, přecijen sportovní kynologie mě moc nebere a poslušnost ještě míň, ale jako příprava na zkoušky to bylo dobré.

Fotky jsou opět na Rajčeti.

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: