Novosvětské hopsinky

Den poté, co jsme chytli na cvičáku neposedné blechy, jeli jsme vyzkoušet jejich skokanské schopnosti na Novosvětské hopsinky, tedy neoficiální závody v agility. Ze Semil nás jelo hodně, mezi nima samozřejmě i fleky, kteří si ovšem tentokrát vyměnili role, Zip závodil a Trapíček byl za čumila, i když si tratě taky vyzkoušel. Ten den mi ještě Topkovi přivezli od velké BB Lopucha a Andrýska do veteránů. Začátečníci začínali s agility. Trať celkem pěkná, jen tam byl slalom, který jsme zatím trénovali jako uličku, takže tyčky za sebou jsme nikdy neviděli, no nevadí. Díky tomu, že byl Zipánek docela unavený, tak běžel rychlostí stíhatelnou a docela v pohodě. První chyba přisla na houpačce, holt tahle je o něco rychlejší, to si chlapec musí zvyknout, druhou chybu jsme přidali na dálce, to když si jí vůbec nevšiml a probořil ji, obávaný slalom nakonec dopadl dobře. Celkově jsme to uhráli na 3. místo v kategorii medium. Lopu se snažil taky moc, i když sem tam jsme se chybičce nevyhnuli, především ve slalomu, který vůbec netrénujeme, ale i tak 4. místo považuju za úspěch.

Andrý začínala jumpingem, v kategorii M byla sice sama, ale výsledky se sčítali ze všech kategorií dohromady. Opravdu jsme neměli proti řadě stále ještě aktivně závodících týmů šanci, ale bylo to super, dala do toho všechno a běžela moc moc krásně. S jednou chybou byla 6. stejně tak i v agility, kde nám to ale trvalo přecijenom trochu déle, slalom zatím neznáme, ale je to ještě vitální "babča", takže není nic ztraceno.

V jumpingu si stoupnul na bednu Lopu a Zip byl tentokrát těsně pod ní. Oba měli ten samí problém, kufrovali po tunelu, který byl zajímavě natočen. Holt bylo vidět, že ještě neznají některé záludnosti. Takže Lopu druhý a Zip 4. Prostě celkem povedený den. Na závěr jsme si spolu s našimi flekatými kamarády užili ještě hru nazvanou Les překážek, kde byla každá skočka bodovaná a 4-členná družstva, v našem případě Dream Beagle team - Lysien, Quainty, Zip a Lopuch, měla nasbírat co nejvíce bodů. Holt bordery nejsme, aby nás bavilo pořád běhat do kola, takže nakonec to bylo velice pěkné 5. místo. Den se vydařil, ramena se nám spálila, takže prostě pohoda jak má být.

Fotečky tentokrát najdete na : Neoficialni_zavody_stenat,_zacatecniku_a_veteranu

     
     
     
     

 

   
     
     
     

 

   

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: