LVT Dvůr Králové nad Labem - Houdini Trapper, rozloučení se stanem, skvělá parta a spousta agility

Možná si myslíte, že se o prázdninách flákáme, ale opak je pravdou. Na začátku července se k nám přistěhoval Lopuch a kolem 10. jsme vyrazili na tábor do Dvora, který vedla naše oblíbená Alice G.
Oba trénující kluci byli zařazeni, nevím tedy podle čeho, do kategorie pokročilích a už jsme se mohli plně pustit do trénování. Zipek bojoval celý týden se zónami, začal je dělat, až když už jsem mu definitivně slíbila, že ho prodám, Lopuch pro změnu neustále netrefoval áčko a tunely, zkrátka žádná změna. Musím ale říct, že se oba kluci strašně moc zlepšili, Lopu neuvěřitelně zrychlil a už začínáme být opravdu skoro seběhaní, Zipek začal dělat zóny, naučili jsme se pro nás velmi užitečný topspin, prostě úspěch na všech frontách. Daleko zajímavější ale bylo to, co se dělo okolo.

Trapperek, který se chodil jen tak někdy proběhnout, totiž zvládal naprosto neuvěřitelné věci, jako vypouštět sebe a Zipa z výstavní klece, doteď nechápu, jak se mu to dařilo, evidentně navazuje na schopnosti zmizet odkudkoliv, kterými oplýval Benoušek. Jednou se vypustil uprostřed noci a vybufetil u holek mezi stany všechno, co potkal, včetně kostky másla, kupodivu mu nic nebylo, holkám se ještě jednou omlouvám. Další věc, co se Trapímu povedla, zlikvidovat mé pověstné áčko, vzteky, že neběhá, z něj vysápal všechny zipy a nadělal díry, takže hned po prvním dni jsem spala s nezapínacím áčkem omotaná kolem výstavní klece, protože jinak by mi bestie pozdrhaly , a modlila se, aby nepršelo.

Jinak co jsme zvládli dál? Užívat si s úžasnou partou lidiček -mimojiné Olča, Simča a brabošci, Karin a Sendy a Můra, Terka a manžestráci, s tou jsme dokonce fotily naše dny nezávislosti tedy Trappera a Clifa (oba narozeni 4.7. 2000), mastili jsme člověče nezlob se a karty, stříleli z luku, prostě paráda. Jo a taky velký úspěch, ve čtvrtek jsem si odskočila do Brna udělat zkoušku .

Jsem strašně ráda, že jsem i tentokrát jela, bylo to moc přínosné. Děkuju novosvětským za organizaci a pohodu, Alici za trpělivost, všem spoluúčastníkům za skvělou atmosféru, Anče za půjčení klece, holkám od nás za starání se o kluky, co jsem byla v Brně a profesoru Doubkovi za zkoušku!!!!

http://anyz.rajce.idnes.cz/Agility_tabor_Dvur_Kralove_n_L/
http://novysvet.rajce.idnes.cz/tabor_13.-20.7.2008/ http://novysvet.rajce.idnes.cz/Tabor_agility_a_tance_se_psem/

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: