Podzimní pohár+MR kolií a speciál šeltií Dvůr Králové n./L.

10.října to zase vypuklo, OSA Dubenec pořádala další ročník mistrovství kolií a speciálu šeltií a my u toho samozřejmě nemohli chybět. Vše se konalo ve Dvoře na Novém světě, takže servis úžasný, pečivo od Bobešové ještě lepší a i strejda Spolek si pro nás připravil moc pěkné parkury. Tentokrát běhal jak Zíza, tak Lopuch, i když u toho jsem veděla, že tam bude spíš do počtu.
Začínalo se tradičně jumpingem, který mi moc nesedl, neb byl po většinu trasy na pravou ruku a točit se dokola znamená, že absolutně ztrácím orientaci. Řešila jsem ale hlavně hned první 3 překážky, jak že to s tím Zipem půjdu. Naprosto zbytečná ztráta času, Zip mi zdrhnul pro jistotu ještě dřív, než jsem ho postavila na zem, obkroužil si půlku parkuru a pak se disknul. Lopuch se disknul pro změnu pro opuštění parkuru, jaksi zdrhnul za Bártíkem.
Netradičně následoval open, který mi přišel v některých místech pro nás zcela neřešitelný, ale povedlo se, sice to nebylo úplně nejrychlejší a nejplynulejší a Zip shodil hned první tyčku, ale doběhli jsme na 7. místě. Lopuch to opět psychicky nezvládl, takže diskvalifikace.
Před zkouškami jsem šla pomáhat Janče Zemkové s výsledky a požádala Anču, ať mě prozvoní, až bude prohlídka. bohužel komunikační šumy způsobily, že jsem se jen tak podívala z okna a zjistila, že už si to prochází, tak jsem vyběhla, ale při prohlídce, jsem stihla dojít jen k 11. překážce a šlo se běhat. Což o to, s Lopuchem se to dá jít po číslech, kor když se tam plížil, ale se Zipem to byla trochu jiná liga. I když to byl hodně velký chaos, tak se to přecijen povedlo čistě a dokonce to vyhrál. Asi přestanu chodit na prohlídky.
Na závěr se ještě běžel specialní běh pro "speciální plemena",takže já měla relativně volno, i uhranula jsem tetu Flashovou, aby si s náma šla záchranářsky zaštěkat. Zíza byl super, teto díky!!!!
Závody pohodové, počasí celkem milosrdné, atmosréra fajnová a řada pěkných výkonů k vidění. Takže za rok zase nashledanou!

Videa:

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: