Závody Dubenec

Na "skorodomácí" závody jsem se těšila tak, že jsem zaspala, když jsem dojela do Dubence, veděla jsem jistě, že mám psy a papíry od auta, to bylo všechno, ráno jsem prostě něco naházela do auta a bylo. Pohodové chladné závody posuzovala paní Vostrá.

Jumping byl naprosto neskutečně jednoduchý, prostě rovně a rovně a zatočit a rovně, bylo vcelku jasné, že na to nemáme. Zip minul na rovince naprosto nepochopitelně druhou překážku, takže DIS, jinak ale mastil pěkně. Lopuch DIS za 3 odmítnutí, měla jsem tak trochu šok z toho, co jsem si od Báry přivezla, ten pes nedělal slalom a absolutně nešel, ale co nadělám. Trapíček si taky zadoskokanil a udělal si na této trati rychlostní rekord 4,4 m/s, což mě potěšilo, zbytek dne Trapper likvidoval auto (lékárnička, stínítka na okna, imobilizér, cappuccino), to už mě těšilo podstatně méně.

Jedničková zkouška byla no jemně řečeno z těch složitějších a nepříjemnějších. Zip se s tím ale popral docela statečně, po velkém revíru k tetě, jestli nemá náhodou něco k jídlu a chybách ve slalomu 5VD, Lopuch se ale blýsknul a dal to se skočenou zónou na 3. místo.
Open byl o něco techničtější než jumping, nedokážu říct, jak moc se mi líbil nebo nelíbil, každopádně Zipek bojoval hodně statečně, leč bohužel stahovačka po látkovém tunelu, kdy Zip prostě nereaguje, nám nějak nevyšla, přibral si překážku mimo pořadí a byl z toho DIS. Lopuch nakonec doběhl bez tempa na 10. místě, k čemuž nám pomohl onen šílený slalom, který už v létě tak pěkně uměl.

Závody byly opět pohodové, asi díky tomu že jsou pohodoví pořadatelé, Martinovi se dařilo rozehřívat již značně promrzlé závodníky rychlou hudbou a trefným komentářem, zkrátka už to vidím tak, že nám nezbyde nic jiného, než za rok zase přijet, no .

Autorem fotek je: Topka Jan FOTO
Video

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: