Otevřené mistrovství východních Čech Dvůr Králové nad Labem

Jelikož jsem si dala na začátku června zdravotní pauzu, prošvihla jsem hezkou řádku závodu a upřímně jsem si myslela, že nestihnu ani tyto, ale to bych nebyla já, abych se nezúčastnila, tak jsem to prostě riskla, i když jenom se Zipem, přecijen s Lopuchem se víc běhá a 20 dní po operaci bych to asi stejně nedala. Závody posuzovali manželé Lukáčovi, u kterých jsem naposledy běhala v roce 2002 a zaběhla s Trapem svoji první čistou jedničkovou zkoušku:-), to se ale tentokrát opravdu čekat nedalo.
Závody začínaly tradičně jumpingem, S a M posuzovala v sobotu Iveta Lukáčová a její trati byly opravdu vypečené. Bylo jasné, že je to trochu jiný level, než na jaký momentálně se Zipem máme, zvlášt při totální absenci tréninku. Asi to všechno rovnou shrnu, zázraky se neděly, takže Zíza si dal zase jednou parádní diskošku, na druhou stranu jsem ale neměla z běhů vůbec tak špatný pocit, Zip se totiž držel v parkuru a docela chvílema reagoval. Sečteno a podtrženo - jumping DIS, MA1 DIS a pro mě zcela nepochopitelně doběhnutý open, na který jsem nastupovala s tím, že to prostě nemáme šanci dát. Holt člověk míní a agilitní bůh mění.
V neděli si rozhodčí vymenili pole působnosti a ty časté hvizdy, které jsme slýchaly my v sobotu, se začaly ozývat z vedlejšího parkuru:-). Ale ani Roman nás nešetřil. Tentokrát se běžely dva jumpingy a open. No, Zízova reakční doba byla přimo úměrná intenzitě řevu, takže pravda moc nevnímal, přesto se nám i tentokrát podařilo jeden běh dokončit a vylepšujeme si tak bilanci v dobězích:-D.
Musím říct, že tyto závody se mi moc moc líbily, krásné ceny, které se nás sice netýkaly, ale měli jsme co obdivovat. Zajímavé parkury, které nás opravdu hodně naučily, skvělí přátelé i atmosféra, prostě ten víkend mi strašně moc dal a díky za to!!!
PS: Už se těším na podzim, až budou probíhat zase "manželské" hádky Martina s Janou, bez nich by to snad ani nebylo ono:-P.

VideaCopyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: