Hlavenecký cross 2008

Poslední událost loňského roku, na kterou jsem zapomněla, byl Bářin cross týden po treku.
Ranní start jsme nějak nezvládly, byly jsme s mámou domluvené, že odjedeme brzo, ale maminka si ještě v klidu vychutnávala ranní čaj v županu, když já už běhala oblečená, takže tentokrát jsem za to zpoždění opravdu nemohla já a asi začínám tušit, po kom že tu nedochvilnost mám .

Dorazily jsme tedy na místo. Já letos nešla běhat, protože přecijen ty antibiotika jsem pořád ještě brala a že bych byla ok, se vážně říct nedá. Usoudila jsem, že kolo bude lepší varianta. Mamuška šla provětrat faldy Zipímu, nebo že by to bylo naopak?
Každopádně tratě letos připravila Bára opravdu dlouhé. Trapí není zrovna příznivcem běhu u kola a děsně nenávidí kamenité cesty, takže jsme několikrát málem lehli, protože Trapí brzdil i očima a celou cestu šel proti mně. Nakonec jsme se ale přecijen do cíle dohrabali, i když dobře mi rozhodně nebylo, závěrečný kopeček jsem dokonce musela tlačit, jaká to ostuda. Zipátko bylo jako obvykle v dobré náladě a plné síle, takže panička byla celou dobu vlečena a povídala, že už hezky dlouho takhle rychle neutíkala, takže žádný div, že svou kategorii vyhráli. Ani my s Trapí jsme se ve výsledcích úplně neztratili a za daných okolností a mému odporu ke kolu považuju druhé místo za velký úspěch. Moc děkuju Báře, Kačence, Honzovi a celému organizačnímu týmu za příležitost k utahání strakáčů a Lence Hellerové za půjčení kola. Tak za rok ahoj!!!

Celkové výsledky a fotky  ZDE

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: