Speciální výstava Chotěboř

Na táboře se občas dějí věci, člověk pozná nové lidi a nechá se inspirovat a vyhecovat k naprostým blbostem. Za jednu z nich jsem považovala i Zipovu účast na speciálce, hlavně mi to tedy přišlo šílené, když jsem ho nakládala v 5 ráno do vlaku, abych ho v Chlumci předala Věrce a ta ho následně předala Radimovi, coby handlerovi.
Tak tedy, vzhledem k tomu, že mě výstavy nebaví a navíc Trapí už nebyl zrovna ve stavu cestovat přes půl republiky, domluvila jsem se s Věrkou, že Zipuli vyzvedne a spolu s Radimem a Sabinkou se o něj v Chotěboři postarají. Koneckonců právě kvuli Radimovi se Zip na výstavu vypravil. Co se potom dělo na místě, to fakt nevím, ale soudě podle výsledků a fotek to klukům moc šlo. Ráďa se Zízou ve třídě pracovní si odnesli V2 res. CAC, což vzhledem k tomu, že to byla Radimova první výstava, považuju za super výsledek. Potom se ještě Věrka zhostila úkolu vskutku nelehkého a to vystavit Zipa s Megulí (jeho matkou) v párech. A co čert nechtěl, oni to vyhráli. O tom, jak to probíhalo na výstavě se určitě brzo dočtete u Věrky na stánkách www.omegastars.com. Já jen všem zúčastněným děkuji za to, že se o Zipečka tak skvěle starali a on se jim prý odvděčil tím, že byl úplné zlatíčko, jako ostatně vždycky.
Posudek: Masculine headed dog, good eye, excellent head and shoulder, good depth of chest, heavy in body, moves with reach and drive Jennifer Davies UK

Fotky:
Martin Švec
Radim Daňhel

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: