Podzimní blecha

Kvůli termínu výstavy v ČB jsme byli nuceni posunout trek na začátek října a zbyl nám tak volný víkend, jelikož jsme asi vážně blázni, tak místo, abychom si užili volna, tak jsme se s holkama z Jičína dohodli, že by byla škoda toho nevyužít. Zázemí nám opět poskytli úžasní hasiči z Benešova - Podolí.

Jelikož jsme se o této akci ani moc nešířili a byla domluvena na poslední chvíli, tak nás velmi mile překvapilo zhruba 50 psů, kteří se sešli na startu. Běhala jsem v začátečnících M s Poky, závodníci S Lopuch, závodníci M Zip a veteráni Trapí, ve stavbě a posuzování parkurů jsme se střídali a narovinu říkám, že vzhledem k tomu, že jsme speciálně kategorii závodníků pojali tréninkově, tak byly běhy místy hodně záludné a rozhodně nepatřili mezi nejjednodušší.

S Poky se nám dařilo střídavě, v jumpingu mi zmizela u Jizery, kde si někdo den před tím vyprázdnil žaludek, takže DIS, v openu potom s jedním odmítnutím na 2. místě. Lopuch se v jumpingu pochlapil a dal to na 2. místě čistě, v openu jsme ale skončili na tunelu pod kladinou, prostě se ho tak bál, že mi skákal z půlky kladiny, takže DIS. Zipík byl neskutečně hodný a to, že v openu jsme DIS a v jumpu poslední (7), bylo jen o tom, že jsem odmítala tolerovat odskočenou zónu a do slalomu jsem ho vždycky vracela od začátku, dokud ho neudělá správně. Trapíček podával své standartní výborné výkony a tak jumping bez chyby vyhrál, v openu se skočenou zónou skončil 3. a celkově kategorii veteránů vyhrál, zkrátka ukázal, že i přes svoje zdravotní problémy ho to pořád ještě baví.

Kompletní výsledky najdete na stránkách naší OSA a věřím, že tam jednou budou i fotky .

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: