Semilská blecha 10.4.2010

Miluju svoji školu, člověk dělá státnice prakticky celoročně a tak se mi samozřejmě stalo to, že jsem státnicovala den před našimi závody. Úžasné! Semilská blecha se stala již tradičním závodem na začátek sezóny, který je určen pro všechny, kteří ještě neběhají oficálně a hlavně pro berňáky, kteří tu mají svůj speciál. Letos nám zázemí poskytla ZKO Lomnice nad Popelkou. Díky moc.
Přes trochu větší ranní chaos, jsme to nakonec zvládli celkem v pohodě, jen nás nemile překvapilo počasí, které si opravdu dělalo co chtělo. Velmi lituju rozhodčí, kteří prostě posuzují za každého počasí, měla jsem možnost si to zkusit a není to fakt nic moc. Závěrečná hra se bohužel právě díky počasí nekonala, jelikož kdyby ty kroupy spadly na hlavu menšímu psovi, tak ho můžou zabít:-D. Díky tomu jsme končili tentokrát rekordně brzo, dalších x hodin jsme posléze ovšem vytírali klubovnu, ale díky bohu za ní!!!
Výkony pejsků se proti loňsku hodně zlepšili, je vidět, že týmy na sobě opravdu pracují, na druhou stranu je hrozně moc vidět, jak u některých chybí kvalitní trenér, tedy trenér, který by jim nejen vysvětlil jak překonávat kterou překážku, ale také je naučil dívat se na parkur jako celek. To by potom nedocházelo ke zcela nesmyslnému křížení za psem u rovného tunelu v jumpingu pokročilých popř. k volení špatné díry v tunelu za áčkem u pokročilých v openu. Věřím, že se tedy z těchto situací poučili a příště už je jen tak něco nepřekvapí.
Na závěr chci poděkovat všem našim členům, kteří přiložili ruku k dílu stejně tak jako všem, kteří dobře reprezentovali naši OSA!

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: