Neposedné blechy

Jelikož se termín ZOPek, i přes jejich posunutí nezadržitelně blíží, rozhodli jsme se u nás na cvičáku uspořádat takové menší neoficiální závody v poslušnosti, aby si i přespolní mohli vyzkoušet terén a místní aby zjistili, jak se chovají, když už přeci jenom o něco jde.
14.4. by mě ani v nejmenším nenapadlo, že bude na sluníčku hodně přes 20 stupňů, ale co se dalo dělat. Závodníci byli rozděleni do 3 kategorií, začátečníci, dle ZOP a ti, co už nějakou tu zkoušku mají. Posuzovat měl pan Houha, ale jelikož zdraví nedovolilo, tak se nedalo svítit, museli jsme to vzít do vlastních rukou, ale velice nás potěšila jeho milá návštěva i podpora.
Zipánek nastoupil v kategorii dle ZOP a na to, že byl skoro celou dobu uvázaný, protože já byla na place, se mu celkem dařilo, máme samozřejmě hodně co zlepšovat, ale když při zkouškách nebude nikdo přehazovat hlínu lopatou na přilehlé zahrádce, což ho opravdu hodně zaujalo, mohlo by to vyjít.. Ten den jsem děkovala všem svatým, že Trapík už nějakou tu zkoušku má, protože jinak bych ho asi přetrhla. Holt přišlo jaro a s ním i Trapův hlavní smysl života, voňavé fenky!!! Takže přivolání katastrofa, ale jinak to šlo. Holt každý má něco, někdo loví ženský, jiný zvěř. Což ten den Zip předvedl hned v zápětí, kdy se mu podařilo pro mě naprosto nepochopitelně ulovit veverku a pokusil se ještě o chycení jednoho nebohého jezevčíka, prostě lovečák, asi si na to budu muset zvyknout.

Po náročném parném dni si většina přítomných opekla buřtíky a pak trada domů, jenom naše pobočka z Peček si přeci jenom našla chvilku, aby nás poctila návštěvou doma a páníček měl z toho určitě velkou radost, už dlouho mu neběhalo po zahradě tolik hafíků!! Jen pro úplnost doplním výsledky: ZIP - 6. místo, TRAPPER - 3. ze 3

Děkuju všem za účast a taky holkám za pomoc při pořádání!!!

Fotečky tentokrát najdete na : http://agilitysemily.rajce.idnes.cz/O_(ne)posednou_blechu_2007

 
     
     
     

 

   
     
     
     

 

   

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: