MR bíglů Dřevěnice

Letošní mistrák jsme pořádali my ve spolupráci s Beagle clubem, jelikož se ovšem všechno dohadovalo nedohadovalo v lednu, tak ten výsledek, tedy pokud jde o výběr místa, podle toho také vypadal. Kemp v Dřevěnicích byl na první pohled v zimě super volbou, v září si to už ovšem nemyslel nikdo a to nejen kvůli terénu, který byl spíš vhodný na cross a hlavně tam nebylo vůbec nic posekaného, ale i kvůli majitelům a pronajímatelům ubytovacího i restauračního zařízení. Zkrátka jsem zešedivěla zase o něco víc (možná i kvůli šílené členské schůzi den před tím, fakt mi zůstával rozum stát!). Teď už ale k samotnému mistrovství.
Parkury stavěla naše teta Alice a byly velmi citlivé a šité bíglům přímo na míru, bohužel vzhledem k terénu padalo poměrně dost tyček, to se nevyhnulo ani Zipovi v úvodním jumpingu, kdy mu spadly hned dvě, ale i tak jsem z běhu nadšená, neb postupovku přes 5 m/s jsme ještě neměli. Lopuch neměl svůj den, zkrátka budeme muset začít odznova, takže DIS.
Zkouška MA1 se Zízovi opravdu povedla a i přes velmi pomalou zónu, tak s přehledem vyhrál čistým během. Lopu se nakonec vešel v SA1 taky do pořadí, ale nadšená jsem z toho běhu opravdu nebyla.
Pokud jde o open, tak Lopuch opět nespolupracoval, takže DIS, Zíza předvedl jediné světlé místo a to, když jsem ho pro neovladatelnost napoprvé zadownovala na dálku, takže taky DIS:-).
Celkově závody snad radši ani hodnotit nebudu, protože jsem byla opravdu hodně zoufalá, opravdu nevím, co bych si počala bez Martina Vlka, Honzy Topky, Káji Dostálové, Honzy Dvořáka, Jardy Houhy a Věrky Pešlové, díky které si Trapí své poslední závody opravdu užil. Díky moc všem, tedy nejen výše jmenovaným, ale všem, kteří mě drželi psychicky, kteří pomáli a kteří dojeli a pomáhali tak vytvořit příjemnou bíglí atmosféru!!!

Foto:
Denisa Froňková
fotohacko.cz

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: