Beagle trek 2008

Letošní ročník treku byl plný novinek: opět jsme změnili místo působení, tentokrát jsme sídlili na psí akci v naprosto luxusním hotelu, taky byla prvně připojena kategorie krátkosrstých kolií. Počasí vyšlo úplně skvěle a troufám si říct, že trasy byly letos opravdu krásné, takže zhruba stejně početné pole startujících mohlo vyrazit vstříc mlhavému ránu.

Jakožto pořadatel jsem seděla celý den v hotelu, takže jsem letos mohla všem jen tiše závidět, z naší smečky ale vyrazil Zipek s našima na 40 km a Trapperka mi vzal na vycházku pro handicapované pejsky a kočárky Péťa Šebesta, který navíc dělal průvodce zbytku ženstva, které vyrazilo na tuhle trasu. Takže děkuju moc!
A jak to dopadlo? Zipek došel na pohodu na 2. místě mezi bígly, Trapíček potom na vycházečce 1. - 3.
Itineráře, výsledky a fotky najdete na stránkách naší OSA www.agilitysemily.info

Na závěr jedno dlouhé poděkování v pořadí, podle časové posloupnosti . Děkuju Karlovi, že se mnou natrasoval oba delší výlety, Honzovi za neustálé konzultace a mapy, Julce za trasování vycházečky a za pomoc po celou dobu, bez které bych byla v háji, Anče, že dojela pro sponzoring, sponzorům, které najdete na našich stránkách, že nám toho letos tolik dali, osazenstvu hotelu Centrum, za naprosto neskutečnou toleranci a zázemí, všem pekařkám a kuchařkám a hlavně všem závodníkům, kamarádům a já nevím komu ještě, že přijeli. Pevně věřím, že se za rok zase uvidíme!!!

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: