Apple cup II.

Do Mladé Boleslavi se většinou těšíme, tentokrát se mi fakt nechtělo, protože představa díry ve výfuku, tedy naprosto úžasně zvučícího auta, mě příliš na náladě nepřidala. V celodenně mlhavém počasí stavěl docela záludné parkury Zdeněk Spolek.

Příště, až se mi nikam nebude chtít, tak snad radši ani jezdit nebudu, kdyby to mělo vypadat tak jak na těchto závodech. Jumping byl hned na začátku pro mě a Zipa naprosto neřešitelný, protože z těch dvou tunelů si prostě vybral ten špatný, takže dis, pak se relativně chytil, ale na konci neustál motanici skoček a na celý den totálně ztratil seběvedomí a jiskru, ach jo. S Lopuchem jsem pro změnu zabloudila hned na začátku v lesu skoček, holt běhat s rukou u země mi fakt nejde, tak nějak ztrácím orientaci .

SA1 byla hodně podobná té v Jičíně, opět se mi vymstilo, že běhám se dvěma psy ve stejné kategorii a každý je úplně jiný, zapomněla jsem totiž kudy jsem chtěla jít s Lopu a běžela s ním stejně jako se Zipem, ve finále to ale vůbec nevadilo - jedna tyčka šla dolů a k tomu přidal ještě skočenou zónu na áčku, zaškrtit málo, ale vyždímala jsem z něj 4,4 m/s, takže spokojenost, i když jenom částečná tam je (9VD).
Zipka jsem stáhla blbě hned po tunelu a už se to s náma táhlo dál, při opravě odmítnutí na něj spadla bočnice, takže DIS a navíc sebevědomí naprosto v háji, měla jsem totálně týraného bígla. Open byl relativně běhavý, přesto mi přišel dost náročný, aby taky ne, když to byl parkur z MS. Lopuch se s nim porval ale statečně a až ke konci se nám povedla jedna lehká odmítačka, nakonec tedy 9. místo. Zipův výkon nebudu komentovat, protože to se snad ani popsat nedá. Až jednou budete mít agilitní splín, tak vám vřele doporučuju pustit si naše video a rázem vám bude líp na duši.....

Video FOTO1 a FOTO2

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: