Intenzivka s Alicí G.

Na celou zimu jsme se přestěhovali na tréninky do haly na Příkrý, protože přecijen venku nejsou na trénink ideální podmínky a celou zimu zahálet nemůžeme, to se potom nic nenaučíme. Na jeden tréninkový víkend jsme zkusili pozvat paní Ing. Alici Glöcknerovou a ono to vyšlo!!!!! Valentýnskou sobotu jsem tedy trávila s klukama na tréninku. Zi trénoval a Trapí vyžíral koním mrkev a oves a sem tam si taky něco zaběhal. Alice byla příjemná jako vždy a to i přesto, že vzhledem k počasí, které tu panuje, musela být pro ni cesta opravdu krušná, a hlavně stavěla přesně to, co neumíme, to nám velmi pomohlo. Trénovalo se po 2-3 vždy 10-15 minut, 2x dopoledne jumping, 2x odpoledne zonovky, mezitím jsme si zašli na skvělý řízek do místní hospůdky. Ačkoliv byla opravdu krutá zima, dojelo všech 14 přihlášených pejsků a snad to většině dalo aspoň půlku toho, co nám se Zipem.
V neděli už jsem vyrazila bez kluků na čumendu, jelikož na place byli většinou naši začátečníci, tak abych věděla, co s nimi a jak na ně. Bohužel jsem musela odejít dřív, ale všichni to zvládli a snažili se, jak nejlépe uměli a i snaha se cení!
Moc díky Alici, že přijela a mrzla dva dny s náma a měla opravdu neskutečnou trpělivost, díky účastníkům a v neposlední řadě děkuju majitelům a zaměstnancům stáje za komfort a toleranci!
Fotky na:www.agilitysemily.rajce.idnes.cz

Copyright © 2005, Janik  || Počet návątěv: || Stránky si právě prohlíľí: