Tábor agility 2007

Na začátku léta se ve Dvoře uskutečnilo již tradiční soustředění, tentokrát se kategoriím small a medium věnovala naše oblíbená Alice G. To, že je léto snad signalizoval jedině kalendář, protože jinak byla strašná kosa a lijáky se střídaly s deštěm, prostě počasí, které vůbec nevadí mým psům, ale ja ho nesnesu. Ze Semil nás tentokrát jel rekordní počet, já s sebou měla v "M" Trapíčka a Zipa a do "S" mi Bára půjčila miláčka všech Lopucha, kterého týden na to čekal začátek sportovní kariéry.

Tábor byl sice i hodně o posezení s přáteli a probírání všeho možného, ale prim tu přecijen hrál trénink. Trap běhal standardně hezky a pohodově, je to zkrátka mazák, Zip po prvním úžasném běhu už nebyl schopný soustředění, je to holt pořád takové naše mimi (Jsem zvědavá, kdy z toho vyroste). Lopušák na to, že spolu fakt neběháme, je opravdový talent !!!! Náš tým měl jediný slabý článek, mě! Po třech dnech už jsem nebyla schopná pohybu, nohy jsem měla tvrdé jak brok, holt když člověk rok nic nedělá a pak se snaží běhat, tak to jde dost těžko. S přibývajícími dny jsem to kazila stále víc, protože už jsem prostě nemohla běhat. Jak vděčná jsem byla Alici, když vymyslela závod v rovince s motivací na konci, protože to se díky tomu, že běháme na mističku fakt nemusím moc hýbat. Zip běhal proti Sunny a musím říct, že teda rychlost měli oba úžasnou, jen občas někdo minul nějakou tu překážku. Nakonec si to ale ve finále rozdali dva semilští starší páni - Trapí a Aran. Trapperek nakonec Arana jen o malý kousíček předběhl. Velký dík za to patří Janče Z., která volala na mé psy na konci rovinky, co jí síly stačily, bez ní by to proště nešlo!

Na závěr chci poděkovat všem ze Dvora ze krásný tábor, všem spolutáborníkům za pohodu, Alici za skvělé nápady, jak nás potrápit a taky Martinovi za teplé ponožky !!!! (Tomu také dlužím omluvu, on už bude vědět za co )

Video z rovinky
Fotky

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: