MR Kladno 2006

Když jsem začínala běhat s Trapíkem bez trenéra, bez zázemí, tak mě nikdy nenapadlo, že bych někdy mohla splnit podmínky pro účast na MR v agility a ejhle ono se to povedlo. Bez jakýchkoli ambicí jsme tedy vyjeli do Kladna.

Místo večerního výjezdu s tím, že se vyspíme na místě, jsme absolvovali výjezd brzce ranní, který, jak se později ukázalo, neudělal Trapičovi moc dobře, což v kombinaci s halou napáchalo větší paseku, než jsem si kdy dovedla představit. Hala byla pro Trapíka neskutečně stresující, navíc koberec vonící přítomnými háravkami, to pro nás nebyly zrovna ideální podmínky. Náročné parkury stavěli oba rozhodčí, kteří letos posuzovali MS. Výsledky shrnu rychle: ve družstvech jsme doběhli v openu s jednou skočenou zonou a v jumpu bez chyby, oboje s obří časovou ztrátou, v jumpu jednotlivců disk za čas, v openu 33. místo a opět čas.
Musím dodat, že Trap už byl druhý den lepší, ale stále to nebylo ono, teprve po týdnu jsem zjistila, že jeho zvracení v autě nebylo z jízdy, ale z klíštěte, které měl zakousnuté uvnitř krku, chudáček malej. Jak už jsem napsala, tak naše výsledky za zmínku nestály, ale co bych opomenout neměla, tak to byla atmosféra a organizace. Upřímně ohledně organizace jsem byla celkem v šoku ze dvou věcí, překážky, které padaly samy od sebe a tím pádem bylo někdy velice těžké je objektivně posoudit a chyby ve výsledcích, ke kterým se nikdo neznal, natož aby je opravil. Pokud jde o atmosféru, tak jsem byla dost nemile překvapená, že agi jsou pro dost lidí vlastně jenom large a nic jiného, protože při mediích a smallech byla hala poloprázdná, ale na to si asi budu muset zvyknout. Upřímně nevím, jestli ještě někdy na podobnou akci vyjedu, z té letošní mám dost smíšené pocity. Zatím budu běhat mezi přáteli na těch našich pouťácích a uvidíme.

Za fotečky tentokrát vděčíme :

     
     
     
     

 

   

 

Copyright © 2005, Janik  || Počet návštěv: || Stránky si právě prohlíží: